Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Desenli duvar kağıdı, dokulu tasarımlar

evinizin herhangi bir yerine bir sınıf dokunuşu eklemek için ideal olan harika bir dokulu duvar kağıdı koleksiyonu! Bu desenli duvar kağıdı koleksiyonu kesinlikle harika görünecek ve evinizi gerçekten bir eve dönüştürecektir. Bu olağanüstü koleksiyonda, çok sayıda doku ve deseni tasvir eden çok sayıda farklı tasarım bulacaksınız!

İster mermer, ister beton, ister ahşap görünümlü duvarların peşinde olun, harika tasarım ekiplerimiz parlak desenli ve dokulu duvar kağıdı koleksiyonumuzla bunu başarabilirsiniz! Herkesin bireysel zevklerine ve tarzlarına hitap eden bir ürün var, bu yüzden kimse dışarıda kalmadı. Mükemmel duvarı aramanızı geciktirmeyin, göz atın ve yaratıcı olun.

özellikle duvarlarınız için dokular ve desenler!

dokulu bir duvar macunu uygulaması ile neredeyse anında evinizi daha iyiye dönüştürmüş olacaksınız. Hiçbir hasara neden olmayacağını ve hiçbir şeyin kalıcı olmadığını bilerek, evinizin tüm duvarlarını dünyada hiç bir özen göstermeden tam olarak istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Artık kontrolü geri aldığınıza göre, evinizi istediğiniz zaman tüm güncel veya geçmiş trendleri takip edecek şekilde dekore edebilirsiniz. Bu nefes kesici desenli duvar askıları , evinize derinlik, stil ve sıcaklık artışı gibi ek faydalar sağlar. Size yeni bir görünüm ve mükemmel bir ev hissi veriyor.

dokulu duvar kaplamalarımızın uygulaması son derece kolaydır ve duvarınızın çıplak veya sıkıcı bir kısmının olmamasını sağlar! Desenler benzersiz, orijinal ve en yüksek kalitededir - yani hiçbir parlaklık veya yansımanın herhangi bir soruna yol açmayacağı ve dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları nedeniyle kırışıklık, yırtılma, kabarma ve soyulma olmaksızın kusurları maskeleyecekleri anlamına gelir. Duvarlarınızda.

daha önce hiç duvar kağıdı uygulamadıysanız endişelenmenize gerek yoktur. Talimatlar paketlerimizin her birinde ve ayrıca web sitemizde yer almaktadır, böylece tam olarak ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. doku ve desen temalı duvar kağıdınızın uygulaması, önceden, sırasında ve sonrasında tavsiye ile güzel ve kolaydır! Ve hala emin değilseniz, müşteri yardım ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar!

evinizi dekore etmek, onu bir ev yapmak için mutlak bir zorunluluktur - benzersiz bir duvar kağıdı olmadan, bir ev sadece bir evdir! Işte bu yüzden hemen şimdi şaşırtıcı desenli ve dokulu duvar kağıdı koleksiyonumuza bir göz atmaya başlamalısınız!

Bu harika turuncu mermer doku duvar kağıdı ile 21. Yüzyıla girmenin zamanı geldi. Dünya çapında ücretsiz teslimat!
Bu harika turuncu mermer doku duvar kağıdı ile 21. Yüzyıla girmenin zamanı geldi. Dünya çapında ücretsiz teslimat!
160.99

1-24 içinde 227 duvar kağıtları