Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Diğer doku duvar kağıdı

evinizin herhangi bir yerine bir sınıf ve bireysellik dokunuşu eklemek için ideal, diğer dokulu duvar kağıtlarından oluşan harika bir koleksiyon! Bu duvar kağıdı koleksiyonu evinizdeki herhangi bir alanı dönüştürecek! Bu koleksiyonda çeşitli dokuları tasvir eden çok sayıda farklı tasarım bulacaksınız!

mutfağınız için biber ve vintage kokteyllerden yatak odanız için bulutlara ve soyut mürekkep desenlerine kadar, bu diğer doku duvar kaplamaları koleksiyonu, başka hiçbir yere tam olarak uymayan harika tasarımlarımıza ev sahipliği yapıyor. Tasarım ekibi kalıpların dışında düşünmeyi sever, bu yüzden gerçekten benzersiz ve ilginç bir şeyin peşindeyseniz, kesinlikle doğru yere geldiniz! diğer doku tasarım duvar kağıtlarının bu sürekli genişleyen kataloğuna bir göz atın ve sizin için birini seçin!

kutunun dışında diğer doku yapıştırıcıları!

evinize başka bir doku temalı asma eklediğinizde ortaya çıkan büyük fark, odalarınızı dolduracakları benzersizliği ve karakteri sayesinde, daha sade bir ortam yaratırken sahip olunması şaşırtıcı bazı yönler sayesinde otomatik olarak farkedilecektir. Bu duvar kağıdıyla, kalıcı olması veya duvarlarınıza zarar vermesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan odalarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz! Mevcut dekor trendi ne olursa olsun, diğer doku duvar kağıdınızı buna göre uygun şekilde ayarlayabilirsiniz! Daha fazla derinlik, stil ve sıcaklık gibi ek faydalar bu ürün tarafından sağlanır, bu nedenle sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda harika bir his verir.

diğer doku tasarımlı duvar kağıtlarımız çok dayanıklı, yıllarca dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Ayrıca yırtılma, kırışıklık ve kabarcık gibi sorunlara karşı çok dayanıklıdırlar ve duvarınızdaki kusurların herhangi birini anında kapatırlar. Odanıza giren herhangi bir parlaklık veya başıboş ışığı yansıtmazlar; ancak, diğer dokulu duvar kapaklarımız başka bir şeyi yansıtıyor olacak… duvar kağıtlarımızın yüksek kalitesi!

diğer dokulara sahip bu duvar kağıdının, web sitemizde bulunan talimatlarla ve geldiğinde duvar kağıdınızın yanında uygulanması kolaydır. Uygulama öncesi, sırasında ve sonrasında tavsiye edilen araçlar ve tavsiyeler hakkında tavsiyeler ve resimli talimatlar da mevcuttur. Ancak herhangi bir endişeniz veya şüpheniz varsa lütfen harika müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

evini hemen şimdi bir ev yap! Mükemmel yeni duvar kağıdınızı bulmak için diğer dokulu duvar askılarının koleksiyonuna göz atın. Sadece sizin ve eviniz için bir tasarım ve pıtırtı var!

Bu dokulu duvar kağıdının tasarımı, oturma odanızda, ofisinizde veya yemek odanızda dekorasyon olabilecek soyut bir sanat eserine örnektir.
Bu dokulu duvar kağıdının tasarımı, oturma odanızda, ofisinizde veya yemek odanızda dekorasyon olabilecek soyut bir sanat eserine örnektir.
161.60
Bu harika koyu dokulu duvar kağıdı ile özel ve süper özgün bir dekorasyon ile evinizi veya işinizi bir alan haline getirin.
Bu harika koyu dokulu duvar kağıdı ile özel ve süper özgün bir dekorasyon ile evinizi veya işinizi bir alan haline getirin.
161.60

1-24 içinde 39 duvar kağıtları