Dünya çapında Teslimat

özelleştirilmiş çıkartmalar

Benzersiz ve orijinal duvar çıkartmaları kataloğumuzun harika bir şey, ancak her temeli kapsamadığımızı tam olarak anlıyor ve kabul ediyoruz. Işte bu yüzden bugün internetteki en iyi ve en kapsamlı etiket özelleştirme hizmeti olduğuna inandığımız şeyi inşa ettik! Bu nedenle, kişiselleştirilmiş bir çıkartmaya dönüştürülmek isteyeceğiniz belirli bir tasarım fikriniz varsa, bunu sizin için yapmayı çok isteriz! çıkartma baskımız , ev dekorasyonunuzu çarpıcı bir şekilde kalabalıktan ayırmak için mükemmeldir!

kişiselleştirilmiş vinil çıkartmalar uk

mükemmel kişiselleştirilmiş duvar çıkartması yapma süreci 1,2,3 (4) kadar kolay! öncelikle tasarımınızı yükleyin. kendi çıkartmalarınızı yapma hizmetimiz fotoğrafları, bilgisayarda oluşturulan tasarımları ve diğer pek çok şeyi kabul eder - görüntü kabul edilebilir bir boyut ve kalitede olduğu ve filigran içermediği sürece, onu kendi kişiselleştirilmiş duvar sanatı çıkartmanıza dönüştürebiliriz! ikinci olarak, tasarımınızın tek renkli mi yoksa birden çok renk mi içermesini istediğinizi seçin. Bir tasarım gönderir ve tek renkli seçeneğini seçerseniz, yapılmasını istediğiniz rengi seçmeniz gerekecektir. Ardından, görüntünün bir arka plan içermesini isteyip istemediğinizi seçin ve ardından istediğiniz boyutu belirtin. Son olarak, kişiselleştirilmiş çıkartmanızın nasıl görüneceğine dair örnek bir resim e-postayla almak isteyip istemediğinize karar verin.

kişiselleştirilmiş vinil duvar etiketlerimizin kalitesi ile ilgili olarak , lütfen sizi rahat ettirmemize izin verin! Vinillerimiz, diğer tüm çıkartmalarımızla tamamen aynı şekilde yapılmıştır - bu, mükemmel dayanıklılık, 15 yıllık bir ömür ve çıkarıldığında kesinlikle hiçbir hasar veya kalıntı bırakmaması avantajı anlamına gelir, böylece kişiselleştirilmiş için kısa vadeli bir planınız olsun duvar çıkartması veya öngörülebilir gelecek için duvarınızda olmasını istiyorsanız, ürünlerimiz uygundur!

web sitemiz harika olsa da, birçok insanın hayallerindeki tasarım hakkında gerçek bir kişiyle konuşmayı tercih edeceğini biliyoruz ve bu sorun değil! Sadece bize bir e-posta gönderin ve tasarımınızı tamamen bir e-posta adresine dönüştürerek size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. benzersiz kişiselleştirilmiş etiket! şimdi kişiselleştirilmiş bir duvar etiketi satın alın!

Tasarımı yükle

Tasarımı yükle

ok
ok

Vinil tipini seçiniz

Görüntü kesimi

Bir renk seçin

Ölçüleri belirt

x

Resmi sığdır
Vinilin ölçüleri görüntünün orijinal orantısıyla uyuşmuyor.
Aydınlık alanı hoşunuza giden kareyi bulana kadar hareket ettirin.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Siparişi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında sorularınız veya tasarımınız için özel bir boyaya ihtiyacınız varsa ve bunu bize iletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Size tavsiye vereceğiz ve kişiselleştirilmiş teklifimizi sunacağız.

"x" adresinden bize yazın

info.tr@tenstickers.com

Önemli notlar

1) Bize orijinal tasarımı mümkün olduğunca yüksek çözünürlükte, tercihen vektörel (Illustrator, Corel…) olarak gönderin.

2) Tasarımınızın yeterli kalitede olmadığı sonucuna varırsak sizinle iletişime geçerek alternatifler ve çözümler sunacağız.

3) Eğer tasarımınız karmaşıklığı sebebiyle ilave oynama gerektirirse ekstra ücrete tabi olabilir.

4) Özel viniller için (Vileda tahtalar, renkli iç mekan camları, levha vb. için) bizimle info.tr@tenstickers.com adresinden iletişime geçin.

5) Görüntünüzü yükleyememeniz durumunda (büyük boyut, kabul edilmeyen format, vb.) info.tr@tenstickers.com adresine e-posta gönderin.

6) Word (.doc) dosyalarını önce pdf formatına çevirin.

7) Vinillerin cilaları hep mat tonlardadır.

8) Kesilmiş (fonu çıkartılmış) görüntüler için en küçük tasarım ögelerinin en az 4 mm kalınlığında olması gerektiğini unutmamanız önemlidir.

9) Eğer sonunda vinilinizi yaptırmamaya karar verirseniz paranızı çabuk ve etkili bir şekilde iade edeceğiz. Bizimle iletişime geçin.

10) Ölçüler yüklediğiniz tasarımın tamamına oranla hesaplanacaktır, yani görüntünüzün çevresinde beyaz pay varsa bunu hesaba katın. Bunları kaldırmanızı öneriyoruz. Vinili hazırlarken belirttiğiniz maksimum boyu ya da eni baz alacak ve daima orantıyı koruyacağız.