Dünya çapında Teslimat

özelleştirilmiş çıkartmalar

Benzersiz ve orijinal duvar çıkartmaları kataloğumuza inanıyoruz fantastik, ama her üssümüzün tamamen olmadığını anlıyor ve kabul ediyoruz. Bu yüzden bugün internette en iyi ve en kapsamlı çıkartma özelleştirme hizmeti olduğuna inandığımız şeyi inşa ettik! Bu nedenle, özel bir çıkartmaya dönüştürülmeyi seveceğiniz bir tasarım hakkında özel bir fikriniz varsa, bunu sizin için yapmak isteriz! Bizim etiket baskı ev dekorasyon çarpıcı bir şekilde kalabalıktan öne yapmak için mükemmel!

özel çıkartmalar İngiltere


mükemmel kişiselleştirilmiş duvar çıkartması yapma süreci 1,2,3 (4) kadar kolaydır! öncelikle tasarımınızı yükleyin. kendi çıkartma servisimizi yapmak fotoğrafları, bilgisayar tarafından üretilen tasarımları ve diğer birçok şeyi kabul eder - görüntü kabul edilebilir bir boyut ve kalitede olduğu ve filigran içermediği sürece, kendi kişiselleştirilmiş duvar sanatı çıkartmanıza dönüştürebiliriz! ikincisi, tasarımınızın tek renkli olmasını isteyip istemediğinizi veya birden çok renk içermesini isteyip istemediğinizi seçin. Bir tasarım gönderir ve tek renkli seçeneğini seçerseniz, yapılmasını istediğiniz rengi seçmeniz gerekir. Ardından görüntünün bir arka plan içermesini isteyip istemediğinizi seçin ve ardından istediğiniz boyutu belirtin. Son olarak, kişiselleştirilmiş çıkartmanızın nasıl görüneceğine dair örnek bir resim e-postayla almak isteyip istemediğinize karar verin.

bizim özel vinil çıkartmalar kalitesi ile ilgili , lütfen bize rahat koymak için izin verin! Vinillerimiz diğer tüm çıkartmalarımızla tamamen aynı şekilde üretilmiştir - bu, mükemmel dayanıklılık, 15 yıllık bir kullanım ömrü ve çıkarıldıktan sonra kesinlikle hasar veya kalıntı bırakma avantajı anlamına gelir, böylece kişiselleştirilmiş için kısa vadeli bir planınız olsun vinil çıkartmalar , veya öngörülebilir gelecek için duvarınızda olmasını istiyorsanız, ürünlerimiz uygundur!

web sitesi hizmetimiz harika olsa da, birçok insanın rüya tasarımları hakkında gerçek bir kişiyle konuşmayı tercih edeceğini biliyoruz ve bu iyi! Sadece %year% adresinden bize bir e-posta gönderin ve tasarımınızı tamamen dönüştürerek size yardımcı olmaya çalışacağız. benzersiz özelleştirilmiş duvar sticker!

Tasarımı yükle

Tasarımı yükle

ok
ok

Vinil tipini seçiniz

Görüntü kesimi

Bir renk seçin

Ölçüleri belirt

x

Resmi sığdır
Vinilin ölçüleri görüntünün orijinal orantısıyla uyuşmuyor.
Aydınlık alanı hoşunuza giden kareyi bulana kadar hareket ettirin.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Siparişi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında sorularınız veya tasarımınız için özel bir boyaya ihtiyacınız varsa ve bunu bize iletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Size tavsiye vereceğiz ve kişiselleştirilmiş teklifimizi sunacağız.

"x" adresinden bize yazın

info.tr@tenstickers.com

Önemli notlar

1) Bize orijinal tasarımı mümkün olduğunca yüksek çözünürlükte, tercihen vektörel (Illustrator, Corel…) olarak gönderin.

2) Tasarımınızın yeterli kalitede olmadığı sonucuna varırsak sizinle iletişime geçerek alternatifler ve çözümler sunacağız.

3) Eğer tasarımınız karmaşıklığı sebebiyle ilave oynama gerektirirse ekstra ücrete tabi olabilir.

4) Özel viniller için (Vileda tahtalar, renkli iç mekan camları, levha vb. için) bizimle info.tr@tenstickers.com adresinden iletişime geçin.

5) Görüntünüzü yükleyememeniz durumunda (büyük boyut, kabul edilmeyen format, vb.) info.tr@tenstickers.com adresine e-posta gönderin.

6) Word (.doc) dosyalarını önce pdf formatına çevirin.

7) Vinillerin cilaları hep mat tonlardadır.

8) Kesilmiş (fonu çıkartılmış) görüntüler için en küçük tasarım ögelerinin en az 4 mm kalınlığında olması gerektiğini unutmamanız önemlidir.

9) Eğer sonunda vinilinizi yaptırmamaya karar verirseniz paranızı çabuk ve etkili bir şekilde iade edeceğiz. Bizimle iletişime geçin.

10) Ölçüler yüklediğiniz tasarımın tamamına oranla hesaplanacaktır, yani görüntünüzün çevresinde beyaz pay varsa bunu hesaba katın. Bunları kaldırmanızı öneriyoruz. Vinili hazırlarken belirttiğiniz maksimum boyu ya da eni baz alacak ve daima orantıyı koruyacağız.