0

Kişiselleştirilmiş viniller

Tasarımı yükle

Tasarımı yükle

ok
ok

Vinil tipini seçiniz

Görüntü kesimi

Bir renk seçin

Ölçüleri belirt

x

Resmi sığdır
Vinilin ölçüleri görüntünün orijinal orantısıyla uyuşmuyor.
Aydınlık alanı hoşunuza giden kareyi bulana kadar hareket ettirin.

Örnek görüntü al

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Siparişi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında sorularınız veya tasarımınız için özel bir boyaya ihtiyacınız varsa ve bunu bize iletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Size tavsiye vereceğiz ve kişiselleştirilmiş teklifimizi sunacağız.

"x" adresinden bize yazın

info.tr@tenstickers.com

Önemli notlar

1) Bize orijinal tasarımı mümkün olduğunca yüksek çözünürlükte, tercihen vektörel (Illustrator, Corel…) olarak gönderin.

2) Tasarımınızın yeterli kalitede olmadığı sonucuna varırsak sizinle iletişime geçerek alternatifler ve çözümler sunacağız.

3) Eğer tasarımınız karmaşıklığı sebebiyle ilave oynama gerektirirse ekstra ücrete tabi olabilir.

4) Özel viniller için (Vileda tahtalar, renkli iç mekan camları, levha vb. için) bizimle info.tr@tenstickers.com adresinden iletişime geçin.

5) Görüntünüzü yükleyememeniz durumunda (büyük boyut, kabul edilmeyen format, vb.) info.tr@tenstickers.com adresine e-posta gönderin.

6) Word (.doc) dosyalarını önce pdf formatına çevirin.

7) Vinillerin cilaları hep mat tonlardadır.

8) Kesilmiş (fonu çıkartılmış) görüntüler için en küçük tasarım ögelerinin en az 4 mm kalınlığında olması gerektiğini unutmamanız önemlidir.

9) Eğer sonunda vinilinizi yaptırmamaya karar verirseniz paranızı çabuk ve etkili bir şekilde iade edeceğiz. Bizimle iletişime geçin.

10) Ölçüler yüklediğiniz tasarımın tamamına oranla hesaplanacaktır, yani görüntünüzün çevresinde beyaz pay varsa bunu hesaba katın. Bunları kaldırmanızı öneriyoruz. Vinili hazırlarken belirttiğiniz maksimum boyu ya da eni baz alacak ve daima orantıyı koruyacağız.