Dünya çapında Teslimat

Kişiselleştirilmiş vinil kilimler

Tüm odaların aynı görünmesinden sıkıldınız mı? Tüm mağazalarda benzer tasarımlar görüyor musunuz? Doğru yere geldiniz! Harika ekibimiz, tam da istediğiniz şekilde, sadece sizin için kişiselleştirilmiş bir vinil halı yaratmanıza yardımcı olacaktır! çiçek mi düşünüyorsun veya belki kaplanlar? Veya belki de en sevdiğiniz tatil resimlerinin çılgın bir karışımı? Merak etmeyin, biz sizin için yaratacağız! Özel vinil halımız , hayal gücünüzü istediğiniz kadar kullanmanıza izin verecek ve evinizin zeminini kolayca dekore edecek! Sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda pratik ve rahattır.

kendi kişiselleştirilmiş vinil paspasınızı yaratmanız için size sonsuz olanaklar sunacağız!

daha önce yapmadıysanız, kişiselleştirilmiş vinil halıları tasarlamak zor olabilir. süreci sizin için kolaylaştırmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışan harika bir ekibe sahip olduğumuz için yeterince şanslıyız. Kafanızda tam bir proje olması veya sadece birkaç detayı biliyor olmanız fark etmez veya bedenler hakkında önerilere ihtiyacınız varsa size yardımcı olmak için buradayız. özelleştirilebilir vinil halı tam da istediğiniz gibi olabilir! Dairesel bir şekil mi düşünüyorsun? Veya bir kare? Veya belki bir elma şekli? Her şeyi mümkün kılacağız. özel vinil kilimler , fikirlerinizi eyleme dönüştürmek ve evinizi her zaman istediğiniz gibi dekore etmek için sonsuz fırsatlar anlamına gelir!

Özel vinil döşememizin ürünlerimizin geri kalanı kadar iyi olduğunu size temin edebiliriz. Gururla ve emin adımlarla, piyasada bulunan en kaliteli malzemeleri ve muhtemelen var olan en iyi teknoloji ve makineleri kullandığımızı söyleyebiliriz. kişiselleştirilmiş vinil döşeme güzel, rahat ve pratiktir. Hepsine sahibiz! Orijinal zemininizin zarar görmesini önleyecek ve ayrıca ayaklarınıza rahat bir destek sağlayacaktır. kişiselleştirilmiş vinil paspaslar , anti-alerji ve kaymayı önleyici malzemelerden yapılmıştır, bu da onları evin her yerinde kullanım için mükemmel kılar!

kişiselleştirilmiş vinil halınızın kirlenmesi durumunda, kiri temizlemek için ıslak bir mendil kullanın ve çok uzun süre onunla mutlu olun! Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçin, memnuniyetle yardımcı oluruz! Tüm siparişlerimizle eve teslimat hizmeti sunuyoruz, bu nedenle zamanınızı boşa harcamayın ve kendi özel vinil halınızı oluşturmak için bizimle iletişime geçin!
Ayarlar 0 x 0 cm
Orijinal
Sepya
B/N
Orijinal
personalized.service.shape.rectangle
Meydan
Yuvarlak

Bu ürün için asgari ölçüler 2 cm x 2 cm vardır

En / Yatay (cm.)
x
Boy / Dikey (cm.) - Orantılı
Ekle

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Siparişi nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında sorularınız veya tasarımınız için özel bir boyaya ihtiyacınız varsa ve bunu bize iletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Size tavsiye vereceğiz ve kişiselleştirilmiş teklifimizi sunacağız.

"x" adresinden bize yazın

info.tr@tenstickers.com

Önemli notlar

1) Bize orijinal tasarımı mümkün olduğunca yüksek çözünürlükte, tercihen vektörel (Illustrator, Corel…) olarak gönderin.

2) Tasarımınızın yeterli kalitede olmadığı sonucuna varırsak sizinle iletişime geçerek alternatifler ve çözümler sunacağız.

3) Eğer tasarımınız karmaşıklığı sebebiyle ilave oynama gerektirirse ekstra ücrete tabi olabilir.

4) Görüntünüzü yükleyememeniz durumunda (büyük boyut, kabul edilmeyen format, vb.) info.tr@tenstickers.com adresine e-posta gönderin.

5) Word (.doc) dosyalarını önce pdf formatına çevirin.

6) Halının yüzeyi her zaman mattır.

7) Kilim silüetlerinin her zaman mümkün olduğunca sağlam, tercihen kare, elips vb. Gibi geometrik şekillerde olması gerektiğini unutmamak önemlidir.

8) Ölçümler, yüklediğiniz tasarımın tamamı ile orantılı olarak hesaplanacaktır, bu nedenle resminizin etrafında beyaz kenar boşlukları varsa dikkatli olun. Bu marjlardan kurtulmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Vinil matınızı üretirken tasarımlarımızı istenilen genişliğe dayandırıp yüksekliği orantılı hale getireceğiz.

9) Son olarak, artık siparişinize devam etmek istemediğinize karar verirseniz ve üretime başlamazsak, paranızı hızlı bir şekilde iade edeceğiz. Bize Ulaşın!