Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yüzey

Yer

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Video oyunu duvar çıkartmaları

video oyunlarına bayılıyorsanız, eviniz için en mükemmel video oyun etiketlerini bu koleksiyonda bulacaksınız. Bu ürünler dilediğiniz yere uygulanabilir. Bunları duvarlarınıza, mobilyalarınıza, pencerelerinize veya oyun konsolları, bilgisayarlar veya cep telefonları gibi cihazlara uygulayabilirsiniz.

bu video oyun çıkartmaları ile kendi benzersiz alanınızı yaratın. Bu seri, odanızı eğlenceli ve heyecan dolu bir yere dönüştürmek için çok çeşitli tasarımlara sahiptir. vinil video oyunu etiketlerimiz çok çeşitli renklerde, tek renkli veya çok renkli olarak mevcuttur ve tümü duvarlarınıza biraz hayat verecek canlı renklerle yapılmıştır. Yüksek kaliteli ürünler, yırtılmalara, kırışıklıklara ve buruşmalara karşı dayanıklıdır ve rengi bozulmadan güneş ışınlarına dayanabilir!

aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir tasarım yelpazesi.sizi biraz nostaljik hissettirecek tasarımlar veya daha yeni oyunları içeren tasarımlar dahil herkes ve herkes için bir vinil video oyunu çıkartması var! Uzay işgalcileri, süper mario, packman, sonic, pokemon, nintendo oyunları ve çok daha fazlası gibi popüler oyunların tasarımlarını bulun. Bazı tasarımlarda ayrıca metinler veya ifadeler bulunur. Sevdiğiniz bir yeri ve zevkinize ve tarzınıza mükemmel şekilde uyan bir şey bulacağınızdan eminiz!


ama ya sevdiğin bir şeyi bulamazsan? Uh oh. Iyi endişelenme, burada tenstickers olarak hayallerinizi gerçekleştirebiliriz! Kendi kişiselleştirilmiş video oyun etiketinizi satın alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bize örnek bir resim ve boyut ve renk gibi ayrıntıları içeren bir e-posta göndermektir. Daha sonra mükemmel tasarımınızı oluşturacak grafik tasarım ekibimiz. Katalog tasarımlarından birinde gözünüz varsa ve renklerin değişmesi vb. Gerekiyorsa, bunu sizin için yapabiliriz. Tensticker'ın özelleştirilmiş video oyun çıkartmaları sipariş üzerine yapılır, böylece sizin için tamamen özel, özel bir ürün oluşturabiliriz, böylece mükemmel bir çıkartmaya sahip olabilirsiniz!

Çıkartmaların uygulanması o kadar basit ki, gönderdiğimiz her bir kolide talimatlar ekliyoruz. Herkesin yapabilmesi için transfer kağıdı da kullanıyoruz!

tasarımlarımız, odalarınızın veya cihazlarınızın görünümünü tamamen değiştirecek. Devam edin, bu video oyunu temalı çıkartmalarla olağanüstü benzersiz bir görünüm yaratın. Bu eğlenceli ürünler sayesinde bir daha asla sıkıcı beyaz duvarlara, yumuşak siyah bilgisayarlara bakmak zorunda kalmayacaksınız! Koleksiyona hemen göz atın!
Sizin ve duvarlarınız için harika kişiselleştirilmiş video oyunu çıkartması! Kişisel bir dokunuşa sahip bir fortnite çıkartması arıyorsanız o zaman bu
Sizin ve duvarlarınız için harika kişiselleştirilmiş video oyunu çıkartması! Kişisel bir dokunuşa sahip bir fortnite çıkartması arıyorsanız o zaman bu
Kişiselleştirilebilir
18.50
Sadece fantastik bir tasarım değil, bu video oyunu etiketi de kendi adınızla veya çocuğunuzun adı ile özelleştirilebilir, ne kadar havalı?
Sadece fantastik bir tasarım değil, bu video oyunu etiketi de kendi adınızla veya çocuğunuzun adı ile özelleştirilebilir, ne kadar havalı?
Kişiselleştirilebilir
30.70

1-24 içinde 93 duvar sticker