Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Vintage tarzı duvar kağıdı

evinizi dekore etmek için harika bir duvar kağıdı koleksiyonu! Vintage teması pek çok insan tarafından takip edilen bir temadır, ancak biz tenstickers olarak kelimenin her anlamıyla benzersiz olan harika bir retro duvar kağıdı koleksiyonuyla tam olarak doğru yapıyoruz! Bu duvar kağıdı, odanıza asla modası geçmeyecek bir tarzda havalı ve benzersiz bir görünüm verirken, aynı zamanda evinizde tamamen rahat olmanızı sağlar.

bavul desenlerinden vintage çiçek duvar kağıdına kadar, harika tasarım ekibimizin yaratıcılığı sayesinde her vintage sevgiliye uygun bir tasarım var. Bu tasarımlardan biri ile kendinizi duvarlarınızdan ifade edin. Bu sürekli genişleyen koleksiyona bir göz atın, yeni duvar kağıdınız sizi bekliyor!

vintage sevenler için antika duvar kağıdı!

evinize çoğaltılmış duvar kağıdını eklediğinizde, getireceği inanılmaz faydalar sayesinde büyük ölçüde yatırım yapmış olacaksınız. Hasar endişesi veya uzun vadeli bir taahhüt olmadan duvarlarınızın her birini istediğiniz şekilde dekore etme özgürlüğü sizin. Bu duvar kaplamaları, çevrenizdeki en şık eve sahip olduğunuzdan emin olarak popüler tarzlardan ve trendlerden yararlanma seçeneği sunar. eski moda bir duvar kağıdının evinize verdiği harika yeni görünümün yanı sıra, daha fazla derinlik, sıcaklık ve bir sürü karakter gibi diğer faydalara da sahip olacaksınız.

bu vintage tarzı duvar kağıdı , tüm duvarlarınıza pürüzsüz ve çok kolay bir şekilde yapışacak ve duvarlarınızın neden olduğu kusurları doğrudan gözden uzak tutacaktır. Kırışıklıklar veya izler geride kalmaz ve asla soyulmaz veya kabarmaz. Eğer parlaklık veya yansıma endişelendiğiniz bir şeyse buna gerek yoktur, çünkü bu takılmalar dayanıklıdır ve evinizdeki her odaya uygun hale getirir. Bu ürünlerin dayanıklılığı inanılmazdır ve çok uzun süre dayanacaktır, bu nedenle duvar kağıdınızı sürekli değiştirmek veya olduğu gibi tutmak istiyorsanız, bizimle eski duvar kağıdı desenleri satın alırken bu seçeneğe sahipsiniz.

başvuru süreci konusunda endişelenmenize gerek yok. Talimatlar web sitemizde ve siparişinizle birlikte araçlarla ilgili tavsiyeler, resimli talimatlar ve uygulama öncesi, sırasında ve sonrası için tavsiyeler bulunabilir. Bugün vintage ilham duvar kağıdınızı uygulamaya başlayın!

duvarlarınızı eski bir sanat eserine çevirin, şimdiki zaman gibisi yoktur!

1-24 içinde 123 duvar kağıtları