Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Doku etkisi bardak

Masanızı biraz duygulu bir şeyle dekore etmeye ne dersiniz! Misafirlerinize gerçekten fark edecekleri bir şey verin! doku bardaklarımızdan birini kullanın! Tüm misafirleriniz ve arkadaşlarınız arasında kesinlikle fark edilmeyecekler! Kataloğumuzda pek çok harika tasarımımız var, seçim yapmakta gerçekten şımarık olacaksınız! Harika tasarımcı ekibimiz harika koleksiyonumuza her zaman yeni dokulu bardak altlıkları ekliyor, bu nedenle ideal bardak altlığı tasarımınız yakında geliyor! Gel ve şimdi bir göz at!

dokulu bira paspaslarımızla masanıza biraz his katın


Çarpıcı çiçek desenlerinden taş efektli bira matlarına kadar, dokulu içecek minderi koleksiyonumuzda herkese ve herkese uygun bir şeyler var! Tuğla duvara benzeyen bir bardak altlığı bile var! Doğrudan arka planınıza karışacak ve orada olduğunu bile unutacaksınız! Tüm misafirleriniz dokulu içecek matınıza bayılacak! Noel, paskalya ve doğum günleri için onları isteyecekler, bu da hayatınızı çok daha kolay hale getiriyor! Bir daha asla insanlara ne alacağınızı düşünmek zorunda kalmayacaksınız! Muhteşem desenli bardak altlığı hediyelerinizle tanınacaksınız!

içki dökülmesinden endişeli misiniz? Olmamalısın! Tüm desenli içecek bardaklarımız suya ve kire dayanıklı olduğu için kolayca yıkanabilir. Kaymaz ve anti alerjenik olan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu, ister kapalı mekan partisi ister günlük bir etkinlik olsun, her durumda içecekler için mükemmel kılar. Herkes seninki gibi desenli bir bira altlığı almak isteyecek! Tüm sokağın konuşması olacaksın!

desenli içecek paspaslarımızdan hala emin değil misiniz? şimdi bize sorun! Müşteri hizmetleri ekibimiz, desen bardak altlıkları hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilir ve bu nedenle mükemmel kararı vermenize yardımcı olurlar! Sadece bugün onlara bir mesaj gönderin ve hayalinizdeki tasarımı bulmanıza yardımcı olacaklar! Korkmayın, çok çabuk cevap veriyorlar ve hepsi çok arkadaş canlısı!

bu yüzden daha fazla beklemeyin! şimdi harika dokulu bardak altlıkları kataloğumuzdan seçim yapın! Evinize gelen herkes dekor zevkinizden çok etkilenecek! Böylesine yüksek kaliteli bir ürün için bu kadar düşük bir fiyata, tereddüt etmek için hiçbir neden yok! Bugün web sitemizden sipariş verin!

1-24 içinde 27 bardak altlığı