Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Tuğla duvar kağıtları

neden odanıza biraz tuğla eklemiyorsunuz? Bu tuğlalar için de sıvayı delmeniz gerekmeyecek. tuğla duvar kağıdımızla daha kolay ve daha uygun maliyetli olamazdı. Çok sayıda farklı rengimiz var, bu yüzden kırmızı tuğlaların hayranı değilseniz, endişelenmeyin gri, siyah, kahverengi herhangi bir renk var! Şimdi bu tuğla efektli duvar kağıdı koleksiyonuna bir göz atın ve inşa edin!

gerçekçi eski okul tuğla duvarlardan modern şık duvarlara kadar, koleksiyonumuzda harika tasarımcı ekibimizin kapsayıcılığı sayesinde herkese ve her odaya uyacak kesinlikle tuğla duvar duvar kağıdı var. Neden yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmıyorsunuz ve bugün duvarlarınızı dekore etmiyorsunuz, pişman olmayacaksınız!

sahte tuğla duvar kağıdı ile iç kurucunuzu bulun!

orijinal düz duvarlarınıza geri dönmek, evinize yaptıkları harika eklemeler nedeniyle dokulu tuğla duvar kağıtlarımızdan birini uyguladıktan sonra bir seçenek olmayacak ve onları harika bir yatırım haline getirecektir. Oynama özgürlüğü, istediğiniz tüm farklı stiller tamamen size ait olacak, yaratıcılığınızın vahşileşmesine izin verecek, hepsi kalıcı bir şey yapmanıza gerek kalmadan veya hasar endişesi olmadan. Sizi tüm güncel trendlerle güncel tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hiç şüphe yok ki, bu çıplak tuğla duvar kağıtlarının odalarınızı şaşırtıcı ötesinde görünmesini sağlayacaksınız, ancak faydalar burada bitmiyor, aynı zamanda artan derinlik, stil ve sıcaklık getirerek evinizi sizin için çok daha eşsiz ve özel kılıyor!

tuğla desenli duvar kağıdımız, duvarlarınızdaki herhangi bir kusurun hızlı bir şekilde gizlenmesini sağlayan harika bir şekilde basit ve kolay bir uygulama sürecine sahiptir. Tıpkı tuğla gibi, duvar kağıdımız kolayca zarar görmeyecek ve kabarcıklar, yırtıklar veya kırışıklıklar gibi sorunları olmayacak! Ayrıca hiç parlamazlar veya yansıtmazlar, bu nedenle evinize çok fazla müdahale etmezler, yine de inanılmaz görünmek için yeterince etkiye sahip olacaklardır! Bu tuğla görünümlü duvar kağıtlarının dayanıklılığı eşsizdir ve zaman testine kolayca dayanabilir, size duvar kağıdınızı istediğiniz zaman değiştirme esnekliği verir!

tuğla duvar kağıdımızın , tüm duvar kağıtlarımız gibi, uygulaması çok kolaydır ve web sitemizde bulabileceğiniz talimatların yanı sıra açık uygulama talimatları ile birlikte gelir, bu nedenle bu konuda endişelenmenize gerek yoktur.

Öyleyse neden tuğla tarzı duvar kağıdımıza bir göz atıp her zaman istediğiniz görünümü elde etmiyorsunuz.

1-23 içinde 23 duvar kağıtları