Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Bardak altlıkları

masanızı korumak ve makul bir fiyata dekore etmek için harika bardak altlıkları kataloğu. Artık kişiliğinizi yansıtan tasarımıyla bir ev dekorasyonu ve kendi tarzınızı belirleyen bir masanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu ilginç orijinal tamamlayıcı dahil olmak üzere, misafirleriniz zevkinize ve her ayrıntıya dikkat etme biçiminize şaşıracak.

orijinal bardak altlığımız , yemeğinizin veya bir içkinizin tadını çıkarırken masanızı dekore etmenize yardımcı olacaktır.

bu katalogda ne tür bardak altlıkları bulabilirim?

bardak altlığı kataloğumuz kapsamlıdır ve her gün büyür, bu nedenle istediğiniz altlığı arayın ve sizin için daha uygun olanı bulacaksınız. Seçebileceğiniz çok sayıda tema ve stile sahip tasarımlarımız var. Yeni bir dekorasyonun tadını çıkarın! Vintage, floral, cümlecikli, isimli, kişiselleştirilebilir ve diğer bardak altlıkları tasarımları kataloğumuzda bulabilirsiniz.

ayrıca, kişiselleştirilmiş bir bardak altlığı istiyorsanız, tereddüt etmeyin ve e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

bardak altlıklarının kalitesi nedir?

bulacağın en iyisi! Tenstickers'ın özü, özgünlük ve kişiselleştirmenin yanı sıra kaliteli üründür. Böylece uzun süre istediğiniz ürünün keyfini çıkaracaksınız. Yıkanabilir, anti alerjik ve dayanıklı bardak altlıkları, tüm misafirlerinizin önünde sergileyebileceğiniz tasarımıyla tercihinizden pişman olmayacaksınız.

İstediğiniz bardak altlığı satın alma işlemi web sitesi üzerinden rahat ve güvenli bir şekilde yapılır, bu nedenle tercih ettiğiniz paketi seçin ve bardak altlıklarınızı çevrimiçi satın alın. Ölçüler aklınızdaki gibi değilse endişelenmeyin, bize bir e-posta gönderin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca, herhangi bir sorunuz olması durumunda bize bir e-posta gönderin.

en sevdiğiniz yuvarlak bardak altlığı ile arkadaşlarınız arasında bir trend yaratın. Seçiminizi yalnızca bir tür bardak altlığı ürününe sahip olmakla sınırlamayın. Sevdiklerinizin hepsini seçebilir ve onları masanıza koymak için en iyi zamanı seçebilirsiniz. Masanızı orijinal bir şekilde dekore ederken herkesin hayran kalmasına izin verin.

basit bir işlemle ve evinizden çıkmak zorunda kalmadan büyük miktarlarda para harcamadan yeniden dekorasyon sürecini başlatın. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.
Sizin ve ailenizin yüklemeye karar verdiğiniz resmini içeren özel aile fotoğrafı altlığı. +10. 000 memnun müşteri. Yüksek kalite.
Sizin ve ailenizin yüklemeye karar verdiğiniz resmini içeren özel aile fotoğrafı altlığı. +10. 000 memnun müşteri. Yüksek kalite.
Fotoğrafınızı yükleyin
107.30
Bu ailenizi etkilemek için kişiselleştirilmiş bir hayvan coaster! çocuğunuz kaplumbağaları sever mi? Bu renkli kaplumbağa altlığına çocuğunuzun adını ekleyin.
Bu ailenizi etkilemek için kişiselleştirilmiş bir hayvan coaster! çocuğunuz kaplumbağaları sever mi? Bu renkli kaplumbağa altlığına çocuğunuzun adını ekleyin.
Kişiselleştirilebilir
107.30

1-24 içinde 324 bardak altlığı

Sonuç sayısını azaltmak için aramanızı filtreleyin