Dünya çapında Teslimat

Kişiselleştirilmiş metin çıkartmaları

Kendi kişiselleştirilmiş metin etiketlerinizi yapmak için mükemmel olan harika bir metin özelleştirme hizmeti ! tenstickers olarak herkesin kendi tasarımını yaratma fırsatını hak ettiğine inanıyoruz - herkesin kendileri için önemli olan farklı kelimeleri veya ifadeleri var, bu yüzden şimdi sizin için mükemmel kişiselleştirilmiş metin etiketini yapmak için bu çarpıcı hizmeti sunuyoruz! Bu nedenle, bir alıntı, isim veya uygun olabilecek başka herhangi bir şey, sizi gerçekten çok mutlu etmek için gerekenlere sahip olduğumuza gerçekten inanıyoruz! şimdi tasarım yapmaya başlayabilirsiniz, ancak önce şunu okumak isteyebilirsiniz:

evinizi özelleştirilmiş bir metin çıkartmasıyla kişiselleştirin

tenstickers'da çarpıcı bir metin etiketi seçkisi sunuyoruz, ancak aynı zamanda bu tür şeyler söz konusu olduğunda herkesin farklı bir tercihi olduğunu da biliyoruz - herkesin yalnızca kendileri için bir şey ifade eden alıntıları vardır ve herkesin başlangıçta tasvir edilmeyebilecek isimleri vardır web sitemizde, herkesin kendileri için mükemmel bir kişiselleştirilmiş metin etiketi oluşturabileceği güçlü bir özelleştirme hizmetini bir araya getirmek bu nedenle çok önemlidir!

kişiselleştirilmiş bir metin çıkartması oluşturma süreci nispeten basittir ve gezinmek için yeterince kolay olmalıdır! Her şey aşağıda gösterilmektedir, ancak sadece sizin için doğru etiketi aldığınızdan kesinlikle emin olmak için, bunun üzerinden sizinle konuşmamıza izin verin: önce, özelleştirilmiş bir metin etiketine dönüştürmek istediğiniz metni düşünün. Bunu "metin 1" başlıklı kutuya girin (isterseniz aşağıdaki kutulara daha fazla metin girebilirsiniz). Ardından, rakamlarınızı "ölçümler" başlıklı kutulara girerek metnin hangi boyutta olmasını istediğinize karar verin. Bundan sonra, kapsamlı paletimizden bir renk seçmeden önce metninizin aynalı yönde mi yoksa normal yönde mi olmasını istediğinize karar verin. nihayet, metni gibi kutuya metin görüntülenir metnin biçimini alacağını hangi yazı hakkında karar, kendini ve inanılmaz bir özelleştirilmiş metin etiketi var!

ve son olarak, 15 yıllık kullanım ömrü ve 1,2,3 kadar kolay uygulama olan mükemmel vinlimizin bir sonucu olarak sağlayabileceğimiz inanılmaz kalite işaretini unutmayın!

Nasıl işlediğini görmek için video eğitimimizi izleyin.

Metni gir

Kullanmak istediğiniz metni yazınız. Her satır için 50 karakter limiti vardır ve farklı font ile renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
Metinleri ayrı ayrı, belirtilen özellikler çerçevesinde satır satır sunacağız.

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

Uygulayacağınız yüzeyin boyutunu ve rengini simüle edin:

100 cm
50 cm

Yüzey ölçüleri

Vinili yerleştireceğiniz yüzeyin ölçülerini seçerseniz, metni çekerek daha büyük veya daha ufak yapabilirsiniz, metninizin boyutu otomatik olarak hesaplanacaktır.

x

Duvarınızın rengi

Duvarın rengi sadece yerleştirildiğinde nasıl duracağını görmek içindir, hiçbir şekilde seçilen tasarımın konturu olarak basılmayacaktır.

Önemli notlar

1) Toplam fiyat her bir metnin toplamı içindir.
2) Metinleri ayrı ayrı, belirtilen özellikler çerçevesinde satır satır sunacağız.
3) Kalıp döküm yapılabilmesi için boyun minimum 2 cm olması gerekmektedir.
4) Vinillerimizin tamamı mat cilalıdır.
5) Viniller silüetli, fonsuz olarak sunulacaktır. Fon rengi istiyorsanız hangisini tercih ettiğinizi alışveriş sürecinde açıklamalar bölümünde bize iletiniz.
6) Her metnin ölçüleri kesik çizgili kareye dayanacaktır.
7) Göndereceğiniz metinde özel karakterler varsa veya batı alfabesini kullanmayan dillerde yazılmışsa bizimle irtibata geçin çünkü her fontta bu kaynaklar mevcut değildir.

Kişiselleştirilmiş teklifler

Çok sayıda karakter içeren bir metni; örneğin bir şiiri, bir şarkının sözlerini veya bir kitaptan bir paragrafı kullanmak istiyorsanız info.tr@tenstickers.com adresinden bizimle iletişime geçerek vinilin tamamı için dilediğiniz renk ve ölçüler ile birlikte kullanacağınız metni iletiniz. PDF formatında göndermenizi tercih ederiz.