Dünya çapında Teslimat

Kişiselleştirilmiş metin çıkartmaları

Kendi özel metin etiketlerinizi yapmak için mükemmel bir fantastik metin özelleştirme hizmeti ! tenstickers'da herkesin kendi tasarımını yaratma fırsatını hak ettiğine inanıyoruz - herkesin kendileri için önemli olan farklı kelimeler veya ifadeler var, bu yüzden şimdi sizin için mükemmel kişiselleştirilmiş metin etiketi yapmak için bu çarpıcı hizmeti sunuyoruz! Yani, bir teklif, isim veya uygun olabilecek başka bir şey olsun, sizi gerçekten çok mutlu etmek için gerekenlere sahip olduğumuza gerçekten inanıyoruz! şimdi tasarlayabilirsiniz, ancak önce bunu okumak isteyebilirsiniz:

özel bir metin etiketi ile evinizi kişiselleştirin


tenstickers'da çarpıcı bir metin etiketi yelpazesi sunuyoruz, ancak aynı zamanda bu tür bir şey söz konusu olduğunda herkesin farklı bir tercihe sahip olduğunu biliyoruz - herkesin sadece kendileri için bir şey ifade eden alıntıları var ve herkesin başlangıçta tasvir edilmeyen adları var web sitemizde, bu yüzden herkesin kendileri için mükemmel kişiselleştirilmiş metin etiketi oluşturabilmesi gereken güçlü bir özelleştirme hizmetini bir araya getirmek çok önemlidir!


kişiselleştirilmiş bir metin çıkartması oluşturma işlemi, gezinmek için yeterince kolay olması gereken nispeten basittir! Her şey aşağıda gösterilmiştir, ancak sizin için doğru etiketi aldığınızdan kesinlikle emin olmak için sizinle konuşmamıza izin verin: ilk olarak, özelleştirilmiş bir metin etiketine dönüştürmek istediğiniz metni düşünün. Bunu ´metin 1´ başlıklı kutuya girin (isterseniz aşağıdaki kutulara daha fazla metin girebilirsiniz). Ardından yourÖlçüler´ başlıklı kutulara rakamlarınızı girerek metnin boyutuna karar verin. Bundan sonra, geniş paletimizden bir renk seçmeden önce metninizin yansıtılmış veya normal yönde olmasını isteyip istemediğinize karar verin. nihayet, metni gibi kutuya metin görüntülenir metnin biçimini alacağını hangi yazı hakkında karar, kendini ve inanılmaz bir özelleştirilmiş metin etiketi var!


ve son olarak, mükemmel vinilimizin bir sonucu olarak sağlayabileceğimiz inanılmaz kalite işaretini unutmayın - 15 yıllık bir kullanım ömrü ve 1,2,3 kadar kolay uygulama!

Nasıl işlediğini görmek için video eğitimimizi izleyin.

Metni gir

Kullanmak istediğiniz metni yazınız. Her satır için 50 karakter limiti vardır ve farklı font ile renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
Metinleri ayrı ayrı, belirtilen özellikler çerçevesinde satır satır sunacağız.

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

0

Ölçüler (en x boy)

cm
x
cm

Uygulayacağınız yüzeyin boyutunu ve rengini simüle edin:

100 cm
50 cm

Yüzey ölçüleri

Vinili yerleştireceğiniz yüzeyin ölçülerini seçerseniz, metni çekerek daha büyük veya daha ufak yapabilirsiniz, metninizin boyutu otomatik olarak hesaplanacaktır.

x

Duvarınızın rengi

Duvarın rengi sadece yerleştirildiğinde nasıl duracağını görmek içindir, hiçbir şekilde seçilen tasarımın konturu olarak basılmayacaktır.

Önemli notlar

1) Toplam fiyat her bir metnin toplamı içindir.
2) Metinleri ayrı ayrı, belirtilen özellikler çerçevesinde satır satır sunacağız.
3) Kalıp döküm yapılabilmesi için boyun minimum 2 cm olması gerekmektedir.
4) Vinillerimizin tamamı mat cilalıdır.
5) Viniller silüetli, fonsuz olarak sunulacaktır. Fon rengi istiyorsanız hangisini tercih ettiğinizi alışveriş sürecinde açıklamalar bölümünde bize iletiniz.
6) Her metnin ölçüleri kesik çizgili kareye dayanacaktır.
7) Göndereceğiniz metinde özel karakterler varsa veya batı alfabesini kullanmayan dillerde yazılmışsa bizimle irtibata geçin çünkü her fontta bu kaynaklar mevcut değildir.

Kişiselleştirilmiş teklifler

Çok sayıda karakter içeren bir metni; örneğin bir şiiri, bir şarkının sözlerini veya bir kitaptan bir paragrafı kullanmak istiyorsanız info.tr@tenstickers.com adresinden bizimle iletişime geçerek vinilin tamamı için dilediğiniz renk ve ölçüler ile birlikte kullanacağınız metni iletiniz. PDF formatında göndermenizi tercih ederiz.