0
Filtreler

Tema

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Gemide bulunan orijinal kişiselleştirilmiş bebek

Orijinal ürünleri, meraklıları ya da bütün aileyi bulabilmek için çeşitli temalar ve çeşitli temalarla yapılmış çıkartmalarda bebek koleksiyonu. Arabanızı özel bir araç yapın, içeri giren herkesin bildiği aynı zamanda orijinalliği ve kişiliği ile doldurun. Aracınız için özel bir ürün arıyorsanız, kişiselleştirilmiş bebek gemimizdeki koleksiyonumuzda uygun olanı bulacaksınız.
Gemide orijinal bebek koleksiyonunun çeşitli desenlerle tasarlanması: eğlenceli, tam renkli, ismiyle kişiselleştirilmiş. Arabanızın gövdesi için onlarca tasarım bulun: bebek, süper kahraman, büyükanne veya büyükbaba veya ikizler veya tahta. Aracınıza en uygun ürünü bulmak ve fark yaratmak için bir ürün yelpazesi. İstediğiniz boyutu, istediğiniz son rengi veya camın içine, dışına veya gövdeye yapışmasını istiyorsanız seçin.

Gemide ne tip bebek vinil bulabilirim ve nerede yapışabilirim?


Tenstickers'da, gemide size özel birçok kişiselleştirilmiş bebek çıkartması bulunmaktadır. Stil çeşitliliği, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz. En sevdiğim ürünlerden bir tanesi kızlarınız adına koyabileceğiniz ve üzerinde kız çocuklarına, ikizlere ve hatta üçüzlere göre çok çeşitli biçimlerde olan bir isim etiketli bebek çıkartmaları. Özel tasarımları olmadan kimseyi bırakmak istemiyoruz.
Gemideki aile etiketleri çok orijinal, gemide sadece bebeği göstermenin ötesine geçiyor ve birlikte seyahat ederken ailede kaç kişinin bulunduğunu gösteriyor. Bir baba, anne ve oğul tasarımından, ailenizin oluşturduğu kombinasyonlara ve daha fazla hoşunuza giden kombinasyonlara kadar özelleştirebileceğiniz bazı eğlenceli tasarımlar. Hediye yapmak ister misin Sadece anneler ve babalar için ürünler bulmakla kalmaz, aynı zamanda Gemide Büyükanne veya gemide büyükbaba da bulabilirsiniz.
Sonunda bebekte inekleri bulduk. Star Wars, The Goonies, Thrones Game gibi filmlerin, çizimlerin ve dizilerin temalarından oluşur. Hepsi ismiyle özelleştirilebilir, diğer komik ürünler gemideki Viking veya gemideki korsanların etiketleri. Kişiselleştirilmiş araç üstü bebek araba etiketleri, aracın veya aracın herhangi bir pürüzsüz yüzeyine yapışabilir. Bu ürünü yerleştirmek için en yaygın yerler genellikle arabanın arkasıdır, arka kapakta veya arka veya dışta arka camdadır.
Gemideki bebek çıkartması dışarıya karşı dayanıklıdır, böylece bunları aracınıza yapıştırabilirsiniz.
12.99
12.99
Kişiselleştirilebilir
12.99
Kişiselleştirilebilir
12.99
12.99

1-11 içinde 11 dekoratif viniller