Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Anne ve kızı tişörtleri

eşleşen anne ve kızı tişörtlerimizle kızınızla ikiz olun. Bu sevimli tasarımları gençlik yılları gelmeden giyin ve bu sevimli anları kızınıza göre 'havasız' hale gelmeden önce yaşayın. Bunlar en özel anlardır, bu yüzden onları boşa harcamayın, bu eşsiz mumya ve kız tişörtleriyle paylaşın!

tasarım ekibimiz, hem anne hem de kız tişörtlerimiz için ikinizin de beğeneceğine inandığımız birçok tasarım üretmek için çok çalışıyor! Rengarenk çiçeklerden sevimli hayvanlara, alıntılara, komik tasarımlara kadar sahip olduğumuz illüstrasyonları hem siz hem de kızınız seveceksiniz, hepsini yapıyoruz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu eşsiz tişörtlere bir göz atın, bu harika fırsatı kaçırmayın! Tüm arkadaşları çok kıskanacak ve tüm ebeveynler ikinizin de sahip olduğu muhteşem bağı sevecek!

sevgiyi güzel bir anne ve kızı tişörtüyle paylaşın!


bu tişörtlerin bedenleri büyük farklılıklar gösterir, çünkü herkesin aynı vücut şekline sahip olmadığını biliyoruz, bu yüzden artık mükemmel modeli ve mükemmel bedeni bulduğunuza göre, sevilecek daha ne var? anne ve kızı grafik tişörtlerimizin kalitesi çok yüksektir, bu nedenle hangi kız gibi şeylere kapılırsanız gelin, ertesi gün temizlemesi ve ütülemesi kolay olacak ve kızlarınızın dışarı çıktığı günler için onları eşleştirmeyecek! Ayrıca bu mumya ve kız gömleklerinin cildi tahriş etmeyen çok nazik ve hassas malzemeler kullanılarak yapıldığından her cilt tipi için mükemmel olduğunu da eklemek isteriz!

bu sürekli genişleyen anne ve kız gömlek baskı koleksiyonuna daha da özel bir ek, sunduğumuz kişiselleştirilebilir tişörtlerdir, burada her iki adınızı da ekleyerek birlikte geçirdiğiniz zamanı daha da büyülü hale getirir. Ayrıca sunduğumuz geniş koleksiyonumuzdan t-shirtlerinizin tabanını istediğiniz rengi de seçebilirsiniz! Her ikinizin de farklı favori renkleri varsa endişelenmenize gerek yok çünkü bu özelliği ayrı ayrı değiştirebiliyorsunuz.

bu anne kız tişörtleri ile çocukluklarının çoğunu yaşayın. şimdi koleksiyona bakın ve ikinizin de sevdiğini seçin! Bu harika alışverişi yapmak için daha iyi bir zaman ve küçük kızınızın asla unutmayacağı anılar düşünemezdik!

1-9 içinde 9 tişört