Dünya çapında Teslimat

Biz kimiz

Tenstickers; dekorasyon, tabela ve pazarlama sektöründen profesyonellerin girişimci ruhundan doğuyor. Hedefimiz, aracıları ortadan kaldırarak sektörü dinamikleştirmek ve bu şekilde nihai müşteriye en uygun fiyatları sunabilmek.

Tasarım atölyemizde sürekli olarak evinize ya da arabanıza farklı bir dokunuş katmayı başaracak taze ve yenilikçi tasarımlar yaratılıyor.

Eserlerin her birini hayata geçirmek için vinil kesim ve baskıda en son teknolojiye sahibiz. Ayrıca en üstün kalite viniller kullanıyoruz.

Tenstickers'da her gün uğruna çalıştığımız amaç, müşterilerimizin aileleriyle paylaştıkları mekanların dekorasyonu veya kişiselleştirilmesi konusunda ihtiyaçlarının tamamını karşılamak.

Biz kimiz

Tenstickers'dan alışveriş yapmak için üç sebep

1- Kolay uygulamalı dekoratif viniller ve pratik yapabilmeniz için tüm siparişlerde bir örnek

Küçüklüğünüzde kitap kaplarken olduğu gibi hava kabarcıkları kalmasından korkmayın, Tenstickers'nun tasarımlarının çoğu uygulaması kolay, yapışkanlı ve kabarcık engelleyici vinille yaratılmıştır.
Buna rağmen, ilk kez dekoratif çıkartma uyguladığınız için kendinize güvenemiyorsanız merak etmeyin, çünkü pratik yapabilmeniz için siparişlerinizle birlikte ufak bir beyaz vinil örneği de geliyor.

2- Kontur boyunca kesilmiş görüntüler

Ortasında görüntü olan beyaz dekoratif vinil tabakalarını unutun.
Tenstickers, dekoratif vinili her türlü arka plan rengine yakışması için dış konturu boyunca keserek teslim eder.
Çocuk, genç, salon, yatak odası ve diğer vinil türlerinde deneyin.

3- Yansımasız ancak son derece canlı renkli dekoratif viniller

Işığı yansıtmayan ancak son derece canlı renklere sahip olan, yuvanızın dekorasyonunu bambaşka bir seviyeye çıkaracak özel parlak dekoratif viniller kullanıyoruz.
Çıkartmalarımızda, duvar resimlerinde, çocuk vinillerinde ve bütün dekoratif vinillerde deneyin.

Kalite, ufak detaylarda belli olur ve illa pahalı olacak diye bir şart yoktur.