Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Mermer duvar kağıdı

evinize klasik, malzeme temalı bir dokunuş eklemek için ideal olan büyük bir mermer duvar kağıdı koleksiyonu! Mermer, kaliteyi ve sınıfı haykıran bir malzemedir ve bu duvar kağıtları tamamen aynı mesajı iletir - gerçekten evinize estetik açıdan hoş bir dokunuş katarlar! Duvar kağıtları herhangi bir odaya ve herhangi bir ortama uyum sağlayabilir ve her ortamda harika görünecektir.

bu koleksiyon çok geniştir ve son derece yetenekli ve çalışkan tasarım ekibimiz tarafından sürekli olarak eklenmektedir, bu nedenle kesinlikle sokağınızda mermer efektli bir duvar kağıdı olacaktır. Klasik beyazdan pembeye, maviye ve hayal edebileceğiniz diğer tüm renklere kadar her odaya uyacak bir şey var. estetik mermer duvar kağıdı aramanızdan artık çıkmanıza gerek yok. Bugün göz atın ve sizinkini bulun!

eviniz için mükemmel mermer baskı duvar kağıdı!

gerçekten eşsiz ve orijinal bir görünüm elde etmek için evinizin herhangi bir odasına mermer tasarımlı duvar kağıdı uygulayın, odanızın her zaman kalabalıktan sıyrılmasını ve içeri girdiğinizde göze çarpmasını sağlayın! Eski duvarlarınıza dönmek bir seçenek olmayacak. Bir desene kalıcı bir taahhütte bulunmak zorunda kalmadan duvarlarınızı istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz için bu ürünle büyük miktarda özgürlük kazanırsınız. Beğendiğiniz güncel bir trend görürseniz duvar kağıdınızı kolayca değiştirebilir ve takip edebilirsiniz! duvarlar için mermer duvar kağıdımız , şüphesiz odalarınızı harika gösterirken, derinlik, stil ve sıcaklık artışı gibi ek faydalar da sağlayacaktır. Evinizi daha da özel bir yer haline getiriyor!

bu mermer desenli duvar kağıdının uygulanması hiç de zor değildir ve yoğun ışık durumunda yansıma üretmez; yani kalitenin gerçekten yüksek olduğunu biliyorsunuz! Herhangi bir kusur hızla gözden kaybolabilir. Malzeme son derece dayanıklıdır ve yırtılma, kırışıklık ve kabarcık gibi sorunlara karşı dayanıklıdır ve soyulma veya yırtılma bir sorun olmayacaktır. Bu dayanıklılık sayesinde, mermer görünümlü duvar kağıdımız yıllarca dayanacak ve size sürekli olarak değiştirme veya aynı olanı çok uzun süre muhafaza etme seçeneği sunar.

mermer dokulu duvar kağıdımızın uygulaması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Talimatlar, teslimatınızın yanında ve web sitemizde, araçlarla ilgili öneriler, resimli talimatlar ve uygulama öncesinde, sırasında ve sonrasında tavsiye edilebilir.

şimdi bir göz atın ve sizin için mermer duvar kağıdını seçin!

1-18 içinde 18 duvar kağıtları