0

Zebra desen dekorasyon telefon etiket

TenStickers. Zebra desen dekorasyon telefon etiket. Samsung telefon ve diğer üreticilerin akıllı telefonlar için zebra etiket. Orijinal telefon zebra çıkartması ile arkadaşlarınızı şaşırtın.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Samsung telefon için zebra sticker , her gün ve birçok günlük durumlarda size eşlik eden cihazı kişiselleştirmek için eşsiz bir fikirdir. Diğer üreticilerin akıllı telefonlarına da uygun olan çeşitli samsung telefon temalarımıza göz atın. Samsung zebra cep telefonu çıkartması en yüksek kalitede vinilden yapılmıştır, uygulaması kolaydır ve tutkal kalıntısı bırakmaz. Telefonunuz için orijinal zebra kodlarımızı görün ve kendiniz için bir şey seçin. bir samsung telefonu için bu renkli dekorasyon bir gencin telefonda harika çalışacaktır. Samsung telefonun arkasındaki çıkartma dokuları zebra renkleri şeklinde gösteriyor. Samsung telefonunuz için evcil hayvan çıkartmaları kullanarak akıllı telefonunuzu değiştirin. Birçok boyutta mevcutturlar.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.