Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Diğer eski duvar kağıtları

vintage görünümü seviyor musun? Neden diğer vintage duvar kağıtları koleksiyonumuza bir göz atmıyorsunuz? Bu tasarımlara aşık olacağınızdan% 100 eminiz. Vintage çiçek desenleri, zamanın klasik sanatı, vintage renk temaları ile diğer mükemmel vintage temalı duvar kağıtlarınızı bu koleksiyonda bulacaksınız.

bu diğer vintage duvar kaplamaları , duvarlarınızdan herhangi birine 70'li, 80'li ve 90'lı yılların bir dokunuşunun yanı sıra çok fazla bireysellik eklemek için mükemmeldir! Bu duvar kağıdı koleksiyonu evinizdeki herhangi bir alanı dönüştürecek! Tasarım ekibi bu koleksiyonla kesinlikle kutunun dışında düşündü, bu yüzden gerçekten benzersiz bir şeyin peşindeyseniz doğru yerdesiniz! diğer vintage tasarım duvar kağıtlarının sürekli genişleyen kataloğuna bir göz atın ve sizin için birini seçin!

diğer en iyi duvar yapıştırmalarından başka bir şey yok!

bir kez uygulandığında, bu güzel diğer vintage takılmalar , aslında evinize ne kadar büyük bir yatırım olduğunu görmenizi sağlayacaktır. Diğer birçok duvar kağıdının aksine, bunlar size duvarlarınızı kalıcı bir yapıya veya duvarlarınıza zarar vermeden istediğiniz şekilde dekore etme özgürlüğü verir ve daha önce sahip olmadığınız mevcut stil ve trendlerden yararlanmanıza olanak tanır. Mümkün! Herkes, çevrenizdeki en moda ev dekoruna sahip olduğunuz gerçeğini kıskanacak! Bu diğer vintage askılar size sadece her zaman istediğiniz inanılmaz görünümlü duvarı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha doğal bir ev ortamı yaratarak daha fazla derinlik, stil ve sıcaklık gibi ek faydalar da sağlar!

diğer vintage tarzı duvar kağıtlarımızın uygulanması kolaydır, siparişinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm talimatların yanı sıra, tavsiye edilen araçlara ilişkin tavsiyelerin ve uygulama sırasında ve sonrasında uygulama ve resim talimatlarının bulunduğu web sitemizde bulunur. . Malzeme son derece dayanıklıdır ve yırtılma, kırışıklık ve kabarcık gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Ayrıca, bu ürünler dayanıklı olduğundan her eve uygun hale getirildiğinden, parlama veya yansıma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Uzun ömürlü yapıları nedeniyle duvar kağıdınızı her yıl veya her 10 yılda bir değiştirebilirsiniz. diğer vintage tarzı duvar kaplamalarımızda herhangi bir sınırlama yoktur!

yüksek kalite ve düşük fiyatlar, bugün kendi başınıza alın! Bu çarpıcı diğer vintage duvar kağıtlarını kaçırmayın.
Deniz dinginliğini, dalgaların sesini ve ayaklarınızın altında ılık kumları hatırlatacak kabuklarla bu ince pembe duvar kağıdını sipariş edin.
Deniz dinginliğini, dalgaların sesini ve ayaklarınızın altında ılık kumları hatırlatacak kabuklarla bu ince pembe duvar kağıdını sipariş edin.
174.60

1-24 içinde 72 duvar kağıtları