Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Dikey şerit duvar kağıdı

odanı yeniden dekore etmek ister misin? Ya da belki de yeni taşındınız ve evinizde kendi izinizi bırakmak istiyorsunuz. Tüm bunları ve daha fazlasını muhteşem koleksiyonumuzdaki bu dikey çizgili duvar kağıtlarından biriyle yapabilirsiniz! ürünlerimiz sizlerle, evet siz düşünülerek üretilmiştir. Farklı stil ve desenlerden, dikey çizgili duvar kağıdı tasarımlarımızın yaratılmasında her adımda sizi düşündük.

vintage temalı ahşap panellerden modern beton dokuya kadar bu koleksiyonda beğendiğiniz bir dikey şerit duvar kaplamasını mutlaka bulacaksınız. Bu koleksiyon sürekli büyüyor ve evinizde benzersiz bir görünüm yaratmanın inanılmaz derecede hızlı ve basit bir yolu. Bu çarpıcı tasarımların sizi geçmesine izin vermeyin, şimdi göz atın ve evinizi güncelleyin!

çarpıcı dikey şerit yapıştırmaları sadece sizin için!

bu dikey şerit duvar askılarından birini uyguladıktan sonra, önceki duvarlarınıza geri dönmek söz konusu olmayacaktır. Kalıcı doğanın veya diğer dekoratif stillerin taahhüdü olmadan, evinizdeki tüm duvarları istediğiniz şekilde yapmak için kazandığınız özgürlüğü hissedeceksiniz. Duvar kağıdımızın bir diğer harika yararı da gördüğünüz tüm ev dekorasyonu trendlerine ayak uydurabilmenizdir. Tüm misafirleriniz kıskançlıkla yeşil olacak! Bu dikey çizgili duvar kağıtları sadece çarpıcı yeni görünümlü duvarların bariz faydasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla derinlik, stil ve sıcaklık gibi daha ince faydalar sağlayarak evinizi sizin için biraz daha özel kılar!

dikey şerit temalı duvar kağıtlarımızın uygulanması hiç sorun değil, bu da tüm duvarlarınızın kusurlarını ortadan kaldırıyor. Yapıldıkları malzeme son derece dayanıklıdır ve yırtılma, kırışıklık ve kabarcık gibi sorunlara karşı dayanıklıdır ve soyulma veya yırtılma da size herhangi bir soruna neden olmaz. Dayanıklılıkları sayesinde, dikey şeritli duvar askılarımız önemli bir süre dayanır, bu da zamana ayak uydurabileceğiniz, duvar kağıdınızı çok değiştirebileceğiniz veya sevdiğiniz birini bulup yıllarca saklayabileceğiniz anlamına gelir! Dekoratif duvar kağıtlarımız parlamaz veya herhangi bir ışık yansıtmaz, bu da onları evinizin tüm duvarları için uygun hale getirir.

lütfen bu dikey çizgili duvar kaplamalarının uygulaması konusunda endişelenmeyin. Talimatları web sitemizde ve siparişinizin yanında, araçlarla ilgili tavsiyeler, resimli talimatlar ve uygulama öncesi, sırasında ve sonrasında tavsiyeler bulacaksınız.

geniş bir tasarım ve renk yelpazesine sahibiz, bu yüzden şimdi mükemmel dikey çizgili desen duvar kağıdınızı arayın!

1-24 içinde 26 duvar kağıtları