Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

şerit duvar kağıdı

kim klasik çizgili desenini sevmez? çizgili duvar kağıdı koleksiyonumuz evinizi dekore etmek için mükemmeldir. çizgili duvar kağıtlarımız benzersizdir ve asla sıkılmayacağınız bir ortam yaratacaktır. Artık boyama ve tadilat çabalarına gitmeden evinizi dönüştürebilirsiniz. Muhteşem tasarımlarımızdan birini duvarlara uygulayın ve istediğiniz görünüme kavuşun.

inanılmaz ahşap desenlerden çarpıcı ekose kumaşlara kadar, tasarım ekibi hepsini bu olağanüstü yatay çizgili duvar kağıdına dahil etti! Çocuğunuzun yatak odasını veya salonunu dekore ediyor olun, kesinlikle herkesin zevkini tatmin edecek bir şeyler var, kimse hayal kırıklığına uğramayacak. Bu şaşırtıcı dikey çizgili duvar kağıdı tasarımlarını şimdi kendiniz inceleyin!

geniş çizgili duvar kağıdı ile evinize yeniden aşık olun!

tenstickers olarak, yeni duvar kağıdının evinize yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri olduğuna inanıyoruz. Yıllar boyunca modaya girip çıkmasına rağmen duvar kağıdı, duvarlarınızı kalıcı olarak değiştirmeden veya zarar vermeden bir tasarım eklemenin en iyi yollarından biri olmaya devam ediyor ve size şu anda popüler olan herhangi bir trendden yararlanma seçeneği sunuyor. soyulmuş duvar kağıdımız aynı zamanda herhangi bir odaya sıcaklık, stil ve derinlik getirerek evinize harika faydalar katar. Evinize eklemek için daha mükemmel bir dokunuş bulmakta zorlanacaksınız. Bir kez sahip olduğunuzda, asla onsuz yaşayamazsınız!

bu renkli çizgili duvar kağıdı , herhangi bir duvara sorunsuz ve kolay bir şekilde yapışarak, herhangi bir kusurun gözden kaybolmasını sağlar. Kırışıklıklar veya izler geride kalmaz ve aşırı miktarda ışık olduğunda parlamaz veya yansımaz, bu da onları herhangi bir ev için uygun kılar. Duvar kağıdımız da son derece dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanır, size bunları her yıl değiştirme veya aynı çizgili duvar kaplamasını yıllarca koruma seçeneği sunar.

başvuru süreci sizi endişelendiren bir şeyse, sizi rahatlatalım. Ürününüzün yanında ve web sitemizde takip etmesi çok kolay talimatlar bulacaksınız. Uygulama öncesi, sırasında ve sonrasında tavsiye edilen araçlar ve tavsiyeler hakkında tavsiyeler ve resimli talimatlar da verilmektedir. nötr çizgili duvar kağıdınızı uygulamak hiç bu kadar kolay olamazdı!

tek bir renkten oluşan sıkıcı duvarları unutun ve bu çizgili duvar kağıdı tasarımlarıyla süsleyin; evinize tekrar aşık olacaksınız, öyle ki terk etmek istemeyeceksiniz! şimdi sipariş ver.

1-24 içinde 40 duvar kağıtları