Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Noel bardak

Evinize biraz noel neşesi yaymanın benzersiz bir yolunu mu arıyorsunuz? Daha önce hiç görmediğiniz veya kullanmadığınız bir şey mi istiyorsunuz? Neden bu harika noel bardak altlıkları koleksiyonuna bir göz atmıyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarımla, sevdiğiniz birini bulacağınızı biliyoruz! Tasarım ekibimiz koleksiyonumuza her zaman yeni noel altlıkları ekliyor, bu yüzden tekrar kontrol ettiğinizden ve ideal tasarımınızın eklenip eklenmediğini kontrol ettiğinizden emin olun! Gelin ve şimdi şaşırtıcı noel temalı bardak altlıkları koleksiyonumuza göz atın!

bardağınızı harika yılbaşı şenlikli bardak altlığı koleksiyonumuza kaldırın


elflerden ren geyiğine, noel babasına, yılbaşı içecek bardak altlıklarımız gerçekten her şeye sahip! Hatta satın alabileceğiniz zencefilli kurabiye adamlarıyla sevimli bardak altlıkları bile var! Kim masasına bu kadar sevimli bir katkı istemez ki! Noel yemek masasına mükemmel bir katkı olacaklar. Arkadaşlarınız ve aileniz harika dekor zevkinizi çok kıskanacak! Yemek masalarına eklemek için biraz satın almak isteyecekler! Bardak altlıklarımızdan bazıları kişiselleştirilebilir bile! Resminizi web sitemize yükleyin ve gerisini biz hallederiz! Size söz veriyoruz, hiç kimsenin böyle bir noel treni olmayacak! Bugün kişiselleştirilmiş noel altlığınızı sipariş edin!

bir şey mi döküldü? Problem değil! noel bardak altlığı setlerimiz , temizlenmesi çok kolay ve suya dayanıklı olan yüksek kaliteli vinilden yapılmıştır. Bu, insanların bazen çok fazla içip bir şeyler döktüğü noel için onları mükemmel kılar! Aynı zamanda son derece dayanıklıdırlar, yani daha birçok noel için sizi sürdürecekleri anlamına gelir! Misafirleriniz her yıl yılbaşı ağacı bardak altlıklarının ortaya çıkmasını çok sevecek!

bir sorun var mı? Bizim için hiçbir soru çok büyük ya da küçük değildir! Güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz, sahip olabileceğiniz herhangi bir yılbaşı karo altlığı sorularını yanıtlamaktan mutluluk duyar. Bize hızlı bir e-posta gönderin veya web sitemiz aracılığıyla bize mesaj gönderin. Noel verme zamanıdır, bu yüzden bugün size harika bir tavsiye verelim!

bu nedenle, ister hediye olarak ister kendi eviniz için olsun, bu noel bardak altlıklarının mükemmel bir ek olduğu açıktır. Bu yıl masanızın onlar olmadan tamamlanmayacağını biliyorsunuz. Ne bekliyorsun, şimdi bir yılbaşı içeceği altlığı al! Böyle harika bir satın alma işleminden pişman olmayacağınızı biliyoruz!

1-24 içinde 27 bardak altlığı