Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Format

Mor vinil kilim

Çarpıcı mor vinil halılarımız, aradığınız son dokunuş! Bu tasarımları istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz! Evinizin herhangi bir odasında hiç şüphesiz mükemmel görünecekler. Evinizin görünümünü yükseltmenin daha iyi bir yolunu düşünemiyoruz!

mor renk genellikle lüks, hırs ve huzurla ilişkilendirilir ve tasarım ekibinin bu mor vinil paspas koleksiyonuyla sizinle paylaşmak istediği şey de budur. Herkese ve her odaya bir şeyler katmaya çalıştığımız bu koleksiyonda, nostaljiden daha modern olanlara kadar çeşitli tasarımlar bulacaksınız.

biraz mor ekleyin!

harika özel yapım mor vinil paspaslarımız, evinizin herhangi bir odasına mükemmel bir kişisel dokunuş katarak daha sıcak ve daha sade bir ortam sağlar. Öyle ki, daha önce nasıl yaşamış olabileceğinizi merak edeceksiniz. Bu döşemelerin sunduğu inanılmaz nitelikler rakipsizdir; odanıza o kadar çok karakter katar, korurlar ve parlatırlar ki tüm arkadaşlarınız ve aileniz kıskanır ve haklı olarak öyle. Mor vinil döşememiz aynı zamanda boyutlandırma açısından da özelleştirilebilir, böylece yalnızca sizin için kişiselleştirilmez, aynı zamanda eviniz için de kişiselleştirilebilir! Sanki her zaman orada olmak istermiş gibi tam olarak istediğiniz yere uyuyor.

pvc mor vinil halılarımız neredeyse kendileriyle ilgilenir, hoovering gerekmez! Nemli bir bezle sadece bir kez silin ve yeni kadar iyidir. Mor renkli vinil halılarımız, hem evcil hayvan hem de çocuk dostu olan yoğun bir evde inanılmaz bir şekilde uyum sağlar, bu nedenle bu ürünlerin inanılmaz yüksek kalitesinden dolayı gözyaşları, kırışıklıklar ve kırışıklıklar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Hipoalerjenik olması da bu kilimlerin herkes ve herkes için pratik olarak güvenli olduğu anlamına gelir.

bu mor vinil halıları uygulamak o kadar kolaydır ki, gerçekten herkes yapabilir, ancak en ufak bir endişeniz varsa, talimatlar verilmiştir, bu nedenle iyi görünmeme şansı yoktur!

Ürünlerimizi seveceğinize eminiz, öyleyse neden devam edip sunduğumuz muhteşem mor vinil halılarımıza bakmıyorsunuz? Hayal kırıklığına uğramayacağına eminiz! Evinizi en iyi şekilde kişiselleştirin ve herkesi kıskandırın çünkü onların sahip olmadığı bir şeye sahip olacaksınız.

1-20 içinde 20 vinil halı