Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Format

Dünya haritası vinil kilim

dünya haritası vinil kilimlerimizle dünyayı dolaşın. Avrupa'ya, asya'ya, amerika'ya, her yere, maliyetinin çok altında nakledilebilir! Umudunuzdaki herhangi bir odaya uygun bu renkli ve son derece eğlenceli tasarımlara hayran kalacağınızdan şüphemiz yok. Ne aşk değil?

İnanılmaz derecede çalışkan tasarımcılardan oluşan seçkin ekibimiz sayesinde size dünya haritası vinil paspas koleksiyonumuzu getiriyoruz. Daha eski görünümlü bir haritadan hayvan dünyası haritalarına kadar, herkesin keyif alabileceği bir şeyimiz var ve inanılmaz eklenmiş eğitici bonus haritalarla bu ürünler herkes ve herkes için mükemmel.

inanılmaz dünya haritası vinil döşememizle dünyayı dolaşın.

dünya haritası baskılı vinil halımızın sağladığı dekoratif dokunuş, hayatınıza çok fazla neşe katacak ve herhangi bir odayı aydınlatacak, daha önce hiç kimse olmadan nasıl yaşadığınızı merak etmenizi sağlayacaktır. Bir odayı ısıtmak, korumak ve bir odaya derinlik katmak, harika dünya haritası vinil halılarımızın sahip olduğu temel özelliklerden bazılarıdır. Bu harika ürünü bugün satın alarak tüm bunlardan faydalanabilirsiniz!

dünya haritamız olan pvc vinil halıların temizliğinin çok kolay olduğunu, suyla basit bir şekilde silindiğini ve gitmenizin iyi olduğunu duymaktan çok mutlu olacaksınız. Hoovering geçmişte kaldı ve sevdiklerinizle vakit geçirmeniz için size zaman bırakacak. Ürünlerimiz çocuk ve evcil hayvan dostudur ve ayrıca hipoalerjeniktir, herhangi bir endişe duymadan dünyayı dolaşmanıza olanak tanır. Bu tür ürünleri uygulamaya yeni başlayan biriyseniz endişelenmeyin, talimatlar dünya haritası vinil zemin kaplamalarımıza dahil edilmiştir. Uygulanması çok kolay; bunu uykunda yapabilirsin! Tasarımlarımız bu gibi sorunlara dirençli olduğu için yırtılma, kırışıklık veya problemler konusunda endişelenmeyin!

burada tensticker'da, bunu öylece bırakamazdık, ürünlerimizi daha da özel kılmayı seviyoruz! Bu nedenle, bu koleksiyonda, büyüleyici dünya haritanıza ekstra kişiselleştirilmiş bir dokunuş eklemenize olanak tanıyan bazı özelleştirilebilir dünya haritası vinil kilimler bulacaksınız. Buna eklemek için, halınızın tam boyutunu özel ölçüm aracımızla seçebilirsiniz, böylece halınızın yerinde görünmesine imkan yoktur!

bu, en popüler koleksiyonlarımızdan biridir, bu yüzden tereddüt etmeyin, sepetinize inanılmaz bir dünya haritası vinil halısı ekleyin ve neyi kaçırdığınızı keşfedin!

1-17 içinde 17 vinil halı