Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Format

Ahşap etkisi vinil kilim

çarpıcı ahşap efektli vinil halı koleksiyonumuza göz atın. Gerçek ahşaptan kesinlikle daha ucuzdur. Bu muhteşem ahşap efektli tasarımlarla evinizi dönüştürün. Herkese ve her odaya uyacak bir desen var! Harika koleksiyonumuz sürekli büyüyor ve seveceğiniz bir şey bulacağınızdan eminiz.

kişiselleştirilebilir adlara sahip ağaç gövdelerinden ahşap kalaslara kadar tüm doğa ihtiyaçlarınız bu çarpıcı koleksiyonda karşılanıyor. Tasarım ekibi, ahşap efektli vinil paspaslarımızın evinize mükemmel bir katkı olacağı için doğayı içeri davet etmenize ve daha fazla dinlenmenize olanak tanıyor!

ağaçları bu muhteşem ahşap efektli vinil halılarla kurtarın!
tenstickers olarak biz, vinil paspasların evlerimize sağladığı çok sayıda fayda olduğuna ve sizin ve ailenizin bir olmadan yaşamamanız gerektiğine inanıyoruz! Bu ürünler sadece herhangi bir odayı aydınlatmakla ve çok daha sade bir his vermekle kalmaz, sizi daha önce hiç kullanmadan nasıl yaşadığınızı merak etmeye bırakmaz, aynı zamanda derinlik katar, her odayı ısıtır ve korur! Bunlar, ahşap görünümlü vinil zemin kaplamamızın sahip olduğu birçok özellikten sadece birkaçıdır. Bu harika ürünü bugün satın alarak tüm bunlardan faydalanabilirsiniz!

pvc vinil ahşap efektli halılarımızın temizliğinin çok kolay olduğunu duymaktan çok mutlu olacaksınız, sadece suyla temizleyin, lekeler veya dökülmeler ve pahalı bakım için endişelenmenize gerek yok. ahşap efektli vinil halılarımız , hem evcil hayvan hem de çocuk dostu olan yoğun bir evde inanılmaz bir şekilde uyum sağlar, bu nedenle bu ürünlerin inanılmaz yüksek kalitesinden dolayı gözyaşı, kırışıklık ve kırışıklıklar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Hipoalerjenik olması, bu kilimlerin herkes ve herkes için pratik olarak güvenli olduğu anlamına gelir.

bu ahşap efektli vinil halıların uygulanması o kadar kolaydır ki, gerçekten herkes yapabilir, ancak en ufak bir endişeniz varsa, talimatlar verilmiştir, bu yüzden iyi görünmeme ihtimalleri yoktur! Buna eklemek için, özel ölçü aracını seçerseniz odanız için doğru boyutu seçebilirsiniz; bu, halınızın kesinlikle odanıza sığacağı ve harika görünmeme şansı olmadığı anlamına gelir.

ahşap görünümlü vinil paspaslarımızla her zaman hayalini kurduğunuz ahşap zeminleri ve fiyatının çok altında alın! Yani neden olmasın? şimdi seçeneklere bir göz atın!

Kahverengi alan ve siyah çizgilerle ahşap efektli ve geometrik şekillere sahip doku vinil döşeme halısı, koridorunuzu dekore etmek için en iyi seçenektir.
Kahverengi alan ve siyah çizgilerle ahşap efektli ve geometrik şekillere sahip doku vinil döşeme halısı, koridorunuzu dekore etmek için en iyi seçenektir.
Bugünkü ind 5%
₺152.53144.90
Bitkiler ve konfeti ve çocuğunuzun adı ile çevrili sevimli bir geyik görüntüsüne sahip kişiselleştirilmiş vinil halı.
Bitkiler ve konfeti ve çocuğunuzun adı ile çevrili sevimli bir geyik görüntüsüne sahip kişiselleştirilmiş vinil halı.
Kişiselleştirilebilir
160.99

1-24 içinde 48 vinil halı