0

Yıldız yüksekliği çizelgesi

Bugünkü ind 12%
TenStickers. Yıldız yüksekliği çizelgesi. Çocuklarınızın büyümesini ölçmek için orijinal renkli tasarım idealdir. Yıldız duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan orijinal bir çıkartma. Bu tek renkli çıkartma, çocuğunuzun ne kadar büyüdüğünü görmek için mükemmel!

Duvarınızın rengi

Renk
T
Ölçüler (en x boy)
Çocuklarınızın büyümesini ölçmek için orijinal renkli tasarım idealdir. Yıldız duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan orijinal bir çıkartma. Bu tek renkli çıkartma , çocuğunuzun ne kadar büyüdüğünü görmek için mükemmel! Ama aynı zamanda harika bir atmosfer ve eviniz için bir görünüm sağladığı için fantastik. Bu eşsiz çıkartma ile yerinizi kişiselleştirin ve çocuğunuzu uzaya doğru ilerlerken bir yıldız gibi hissettirin!

bu yıldız yüksekliği grafik tasarımı herhangi bir pürüzsüz yüzeye yerleştirilmelidir. çeşitli renklerde mevcuttur! Uygulamak ve kaldırmak için kolay. * çıkartma, priz ve süpürgeliklerden kaçınmak için zeminden 10 cm uzağa yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.