0

Yaya işareti etiket

TenStickers. Yaya işareti etiket. Bir yaya yürüme etiketini imzala. Modern ve ilginç bir atmosfer yaratmak için evde veya işte kullanılabilecek büyük bir çıkartma ya da insanlara bunun insanların yürüyebileceği bir yaya bölgesi olduğunu söylemek.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Bir yaya yürüme etiketini imzala. Modern ve ilginç bir atmosfer yaratmak için evde veya işte kullanılabilecek büyük bir çıkartma ya da insanlara bunun insanların yürüyebileceği bir yaya bölgesi olduğunu söylemek. Bu göz alıcı kırmızı, beyaz ve siyah tasarım, insanları bilinçlendirmek ve yayaları daha güvenli hale getirmek için yürüyen bir adamın siluetini göstermektedir.

Çalışanlarınızın hangi alanların yayalar için olduğunun farkında olduğundan emin olmak istiyorsanız, bu etiketi kullanın ve kolayca uygulayın! Eğer sadece dekorasyon amacıyla evde kullanmak isterseniz o zaman işe yarıyor! Evinize özgünlük ve tarz bir dokunuş vermek için harika bir yol. Etiket farklı boyutlarda kullanılabilir.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.