0

Pembe baykuş çocuklar sticker

TenStickers. Pembe baykuş çocuklar sticker. Evde küçük birinin yatak odası süslemek için kuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan pembe baykuş çıkartması. Ev dekor için kişilik bir dokunuş eklemek için bir ağaç dalı üzerinde oturan bir baykuş yüksek kaliteli karikatür çıkartma.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Evde küçük birinin yatak odası süslemek için kuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan pembe baykuş çıkartması. ev dekor için kişilik bir dokunuş eklemek için bir ağaç dalı üzerinde oturan bir baykuş yüksek kaliteli karikatür çıkartma.

Çocuk odanızı küçük bir ormanda, samimi ve sevimli pembe bir baykuşla dönüştürecek basit ve özgün bir tasarım. Eğer çocuğunuz baykuşları seviyorsa o zaman bu fantastik baykuş çıkartmasıyla odalarını dekore edin. Çocuğunuzun yatak odasına ya da oyun odasına benzersiz bir dokunuş vermek ve onları oynamak için eğlenceli bir atmosfer yaratmak için mükemmel bir tasarım.

bu baykuş duvar sanatı etiketinin uygulanması kolaydır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz. Seçtiğiniz pürüzsüz yüzeye en uygun boyutu seçmeyi unutmayın.

...

Translated by Google Translate. Show original.

"x" hakkında bilgi Pembe baykuş çocuklar sticker