0

Mükemmel gökkuşağı çocuklar etiketi

TenStickers. Mükemmel gökkuşağı çocuklar etiketi. Çocuğunuzun yatak odası süslemek için muhteşem bir gökkuşağı duvar çıkartma! Küçük olanlar için ideal olan gökkuşağı duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan bir tasarım. Bu gökkuşağı çocuğunuzun odasına taze, canlı ve neşeli bir atmosfer sağlar.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Çocuğunuzun yatak odası süslemek için muhteşem bir gökkuşağı duvar çıkartma! Küçük olanlar için ideal olan gökkuşağı duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan bir tasarım. çocuğunuzun leprechaun ve altın bir potu bulmak için gökkuşağının diğer ucuna bir maceraya atılmasına izin verin.

Çocuğunuzun yatak odası veya oyun odası çok sıkıcı ve boş mu? Duvarların biraz renklere ihtiyacı var mı? Eğer evet, bu fantastik renkli gökkuşağı duvar sanatı çıkartması sizin için! Bu gökkuşağı çocuğunuzun odasına taze, canlı ve neşeli bir atmosfer sağlar.

bu mükemmel kemerli gökkuşağı etiket birçok boyutta mevcuttur, böylece duvarınıza veya seçtiğiniz herhangi bir pürüzsüz yüzeye en uygun boyutu seçin. Süper kolay uygulanır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz.

...

Translated by Google Translate. Show original.

Kaynak: freepik

"x" hakkında bilgi Mükemmel gökkuşağı çocuklar etiketi

Referans: A7692

Vinil tarzı:
çizim çıkartma

Format:
Tercih yok

Hitap ettiği kitle:
çocuklar
Okul öncesi

Kişi sayısı:
Insanlar olmadan