0

Kişiselleştirilmiş londra otobüs çıkartması

Kişiselleştirilebilir
TenStickers. Kişiselleştirilmiş londra otobüs çıkartması. Ikonik bir londra çift katlı otobüsün büyük bir etiket, size daha kişisel hale getirmek için adınızı eklemek için alan! Evinizi klasik bir İngiliz temasıyla dekore etmek istiyorsanız, bu sevimli tasarım sizin için mükemmel.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Kişiselleştir
Ikonik bir londra çift katlı otobüsün büyük bir etiket, size daha kişisel hale getirmek için adınızı eklemek için alan!

evinizi klasik bir İngiliz temasıyla dekore etmek istiyorsanız, bu sevimli tasarım sizin için mükemmel. Aile adınızı veya istediğiniz herhangi bir metni, daha benzersiz bir şeye dönüştürmek için alana ekleyin. İngiltere'nin başkentinin hayranları, bu dekal'i basit ama büyüleyici bir örnekle seveceklerinden eminler. Bu basit ama etkili kırmızı İngiltere tasarımı, ev dekorunuza istediğiniz estetiği vereceğinizden emin olabilirsiniz.

seçtiğiniz adı metin kutusuna girmeyi unutmayın! Bir dizi boyuttan birini seçin ya da aradığınız boyutu bulamıyorsanız, bize% e-posta adresinden e-posta gönderin.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.