0

Kırmızı yiyecek ve içecek mutfak etiketi

TenStickers. Kırmızı yiyecek ve içecek mutfak etiketi. Kırmızı duvar çıkartma koleksiyonumuzdan çeşitli kırmızı meyveler ve içeceklerin harika bir vinil tasarımı. Mutfağınızı dekore etmek için ideal!

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
mutfak çıkartmaları - kırmızı duvar çıkartma koleksiyonumuzdan çeşitli kırmızı meyvelerin ve içeceklerin harika bir vinil tasarımı. mutfağınızı süslemek için ideal! Mutfağınızın sade görünmesinden bıktınız mı? Çini çıkartma koleksiyonumuzun bir parçası olan bu çıkartma ile mutfağınızı süsleyin, bu çıkartma daha ilginç bir atmosfer yaratacak ve mutfağınızı muhteşem görecek!

şarap severmisin? Kırmızı meyve ve sebzeye ne dersin? Eğer evet ise, evinize kendi özgün dokunuşunuzu vermek için mükemmel yiyecek çıkartmalarını buldunuz. Tutku ve sevgiyi göstermek için ana renk kırmızıdır. Bu sembolizm kesinlikle mutfağınızı eşsiz kılacaktır.

bu kırmızı yiyecek ve içecek uygulaması kolay uygulanır ve uygulanan yüzeye hiç kalıntı bırakmaz. Farklı boyutlarda mevcuttur.

"x" hakkında bilgi Kırmızı yiyecek ve içecek mutfak etiketi

Referans: A2854

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.