0

Gökkuşağı dalga dekoratif çıkartması

TenStickers. Gökkuşağı dalga dekoratif çıkartması. Küçük olanların yatak odası için uygun gökkuşağı duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan muhteşem bir tasarım! Çocuğunuzun yatak odasına çok keyifli bir atmosfer yaratacak yeni ve yeni bir görünüm verin.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Boyut kısmında belirtilen birimler cm cinsindendir.

Minimum boyut 3 cm x 3 cm.

x

Bu ölçülerde vinil birden fazla parça olarak gönderilecektir


gökkuşağı duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan harika bir tasarım. Küçük olanların yatak odası için uygun! Çocuğunuzun yatak odasına çok keyifli bir atmosfer yaratacak yeni ve yeni bir görünüm verin. Çocuğunuzun odasını dekore etmeyi mi planlıyorsunuz? Fikirler tükenir mi? Bu renkli resimde siz ve çocuğunuzun memnun olduğundan emin olunuz!
Çok modern bir gökkuşağı duvar sanatı çıkartmasıyla odanıza renk katmaya ve boş ve boş bir atmosfer yaratan bu boş duvarlardan kurtulmaya çalışıyorum. çocuğunuzun hayal gücünü kullanabileceği renkli bir yerde oynamasına izin verin. Okullar ve kreşler gibi yerler için de uygun! Çocuklar bu muhteşem tasarıma bayılacaklar.
bu gökkuşağı dalga tasarımı çeşitli boyutlarda mevcuttur, böylece duvarınız için doğru boyutu seçebilirsiniz. Pürüzsüz bir yüzeye yerleştirebilirsiniz. kolay uygulanır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz.

"x" hakkında bilgi Gökkuşağı dalga dekoratif çıkartması

Referans: A7693

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.