0

Dolunay duvar sticker

TenStickers. Dolunay duvar sticker. Dolunay duvar çıkartması muhteşem bir örnektir! Ay duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan tasarım ve oturma odası ya da yatak odası için stil veya dekorasyon eklemek için idealdir.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
dolunay duvar çıkartması muhteşem bir örnektir! Ay duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan tasarım ve oturma odası ya da yatak odası için stil veya dekorasyon eklemek için idealdir.

bir dolunayın görüntüsünü seviyorsanız, o zaman her gün görmek için duvarınızda ayağa sahip olmayı seveceksiniz! Aynı zamanda çocuklar için yatak odalarındaki ay süslemeleri gibi popüler bir duvar çıkartmasıdır. Çocuk yatak odası etiketi duvarlarına uyması için farklı boyutlarda geliyor. İstediğiniz boyutu seçerek kişiselleştirilmiş bir yatak etiketine de sahip olabilirsiniz.

yüksek kaliteli etiket herhangi bir pürüzsüz yüzey üzerinde kullanılabilir ve uygulamak kolaydır. Duvar çıkartmalarımız çıkarıldıklarında kalıntı bırakmazlar.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.