0

Dizüstü etiket kafatası

TenStickers. Dizüstü etiket kafatası. Korsan duvar çıkartmaları özel koleksiyonumuzdan bu fantastik kafatası etiketi ile dizüstü veya macbook kişiselleştirin. Şimdi bu güzel kafatası çıkartmasını kullanarak cihazınızı süsleyebilir ve kendiniz yapabilirsiniz.

Duvarınızın rengi

Renk
T
Ölçüler (en x boy)
Korsan duvar çıkartmaları özel koleksiyonumuzdan bu fantastik kafatası etiketi ile dizüstü veya macbook kişiselleştirin. Cihazınızı öne çıkaracak bir etiket mi arıyorsunuz? Hiç süslemesiz düz bir cihaza sahip olmaktan sıkıldınız mı? Şimdi bu güzel kafatası çıkartmasını kullanarak cihazınızı süsleyebilir ve kendiniz yapabilirsiniz.

korsanlar mısınız? Hazine avını sever misin? Ya da kafatasının sana özel bir anlamı var mı? Daha sonra bu kafatası etiketi, cihazınızda istenilen görünümü elde etmek için ideal bir tasarımdır. Cihazınıza, herkesin dizüstü bilgisayarınızın sizin olduğunu bilmesini sağlayacak bir şey verin!

ve eğlence burada bitmiyor! Cihazınızın muhteşem ve orijinal görünmesi için boyutunu ve rengini özelleştirebilirsiniz! Uygulanması süper kolaydır ve çıkarıldıktan sonra yüzeye hiç kalıntı bırakmaz. * cihazın büyüklüğüne bağlı olarak oranlar biraz değişebilir.

"x" hakkında bilgi Dizüstü etiket kafatası

Referans: A4425