0

Deniz yaratıkları çocuklar çıkartmaları

TenStickers. Deniz yaratıkları çocuklar çıkartmaları. Köpekbalığı, deniz kaplumbağası, deniz yıldızı ve yengeç gibi deniz balıklarının sualtı duvar etiketi. Deniz duvar çıkartmaları koleksiyonu altında bizim yaratıcı tasarım. Evde küçük olanların yatak odasını veya oyun alanını dekore etmek için idealdir.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Köpekbalığı, deniz kaplumbağası, deniz yıldızı ve yengeç gibi deniz balıklarının sualtı duvar etiketi. Deniz duvar çıkartmaları koleksiyonu altında bizim yaratıcı tasarım. Evde küçük olanların yatak odasını veya oyun alanını dekore etmek için idealdir. Eğer deniz canlılarını seviyorlarsa, bu eşsiz çıkartma ile ayın üzerinde olacaklar!

Çeşitli tür ve renklerde balıklar çocuğunuzun odasına eşsiz ve heyecan verici bir atmosfer kazandırır. Bu deniz çıkartması çocuğunuzun odasına sucul bir görünüm verir. Bu vinil yapıştırıcı, çocuğunuzun yatak odası, oyun odası veya banyo için idealdir. Bu muhteşem duvar çıkartması ile yürümeye başlayan çocuğunuzun hayal gücünün kıvılcımını ateşleyin. Bir deniz krallığının kapılarını çocuğunuza çok sayıda harika arkadaşın beklediği çocuklara açın.