0

Deniz porthole altında çocuklar sticker

TenStickers. Deniz porthole altında çocuklar sticker. Size deniz yaşamını gösteren bir sualtı porthole parlak bir tasarım! Deniz duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan bir çıkartma. Bu eğlenceli ve eğlenceli tasarımla denize açılan bir pencere. Lombardan bir karikatür ahtapot, deniz yosunu ve deniz yatağı görebilirsiniz.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Size deniz yaşamını gösteren bir sualtı porthole parlak bir tasarım! Deniz duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan bir çıkartma. Bu eğlenceli ve eğlenceli tasarımla denize açılan bir pencere. Lombardan bir karikatür ahtapot, deniz yosunu ve deniz yatağı görebilirsiniz.
Çocuğunuz deniz hayatını seviyor mu? Favori deniz canlıları? Eğer evet ise, o zaman bu sahil duvar sanatı çıkartması, çocuğunuzun yatak odasını veya oyun odasını dekore etmek için mükemmeldir. Tamamen ikna olmuyorsanız, geri kalanını deniz duvar çıkartmaları altında kontrol edebilirsiniz.

bu sualtı porthole tasarımı kolay uygulanır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz. Yüksek kaliteli vinilden üretilmiştir ve farklı boyutlarda mevcuttur.

...

Translated by Google Translate. Show original.

"x" hakkında bilgi Deniz porthole altında çocuklar sticker