0

çocuklar robot anahtarı etiket

TenStickers. çocuklar robot anahtarı etiket. Özellikle ışık şalterlerinin ve fiş prizlerinin etrafına yerleştirilmek üzere tasarlanmış eğlenceli bir robot etiket. Çocuk yatak odalarını benzersiz bir şekilde dekore etmek için idealdir.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Özellikle ışık şalterlerinin ve fiş prizlerinin etrafına yerleştirilmek üzere tasarlanmış eğlenceli bir robot etiket. Çocuk yatak odalarını benzersiz bir şekilde dekore etmek için idealdir.

küçük oğlan yatak odasına özgün bir son rötuş yapmak ister misin? Bu ışık anahtarı etiketi , seveceklerinden emin olan eğlenceli bir efekt ekleyebilir! Harika bir temalı oda elde etmek için çocuk çıkartmaları koleksiyonumuzdan bu anahtar etiketini diğer robot çıkartmaları ile birleştirin!

belirtilen boyutlar kutunun kendisine aittir. Farklı boyutlara ihtiyacınız varsa% e-posta adresinden bize e-posta gönderin. Arkasında herhangi bir kalıntı bırakmadan kolayca uygulanır ve çıkarılabilir.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.