0

çocuklar mutlu uykulu balık çıkartmaları

TenStickers. çocuklar mutlu uykulu balık çıkartmaları. Sadece jilet için sanatçı jaume salés tarafından eğlenceli eğlenceli illüstrasyonlar bir koleksiyon. Deniz duvarı çıkartma koleksiyonumuzun altında mükemmel bir tasarım. Çocuğunuzun kreş için rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için bir ahtapot, blowfish, akvaryum balığı ve bir jöle balık içeren etiket seti.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Sadece jilet için sanatçı jaume salés tarafından eğlenceli eğlenceli illüstrasyonlar bir koleksiyon. Deniz duvarı çıkartma koleksiyonumuzun altında mükemmel bir tasarım. Bir ahtapot, blowfish, akvaryum balığı ve bir jöle balık içeren etiket seti. Çocuklarınız deniz canlılarını seviyorsa, bu renkli ve orijinal koleksiyona kesinlikle bayılacaklar! Bu çıkartmaları ile yatak odalarını kişiselleştirin ve çocuklarının daha hızlı ve mutlu bir şekilde uyumalarını sağlamak için kreşlerinde huzurlu, uykulu ve dinlendirici bir atmosfer yaratın.

bu mutlu uykulu balık tasarımları, mobilya ve diğer cihazlar gibi düz yüzeylere yerleştirilmeye uygundur. Yüksek kaliteli vinilden yapılmış duvar çıkartmaları. Uygulamak ve kaldırmak için kolay.

...

Translated by Google Translate. Show original.

"x" hakkında bilgi çocuklar mutlu uykulu balık çıkartmaları