0

Babyroom hava balonları ev duvar sticker

TenStickers. çocuk için babyroom hava balonları duvar çıkartmaları. Güzel balonlar duvar sticker. Farklı renkler ile balon etiket. Bebek odası çıkartmaları tasarımları neşe getirecek. Dekorasyon hava balonu çıkartması!

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Bu güzel balonlar duvar çıkartması ile çocuk odasını harika, rüya gibi bir ortama dönüştürün. Farklı boyutlarda beş farklı renkli balon içeren bir balon çıkartması. Zaman kaybetmeden uzayda neşeli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Farklı boyutlarda mevcuttur. Balonlu bebek odası çıkartmaları , hem siz hem de çocuğunuz için odaya neşe getirecek!
yüksek kaliteli vinil kullanarak, dekorasyon hava balonu etiketinin katlanma veya hava kabarcıkları korkusu olmadan herhangi bir pürüzsüz yüzeye uygulanması çok kolaydır. çok uzun süre kalır ve çıkardıktan sonra iz bırakmaz. Hemen çevrimiçi satın alın ve siparişinizi birkaç gün içinde evinizde tam güvenlik ve garanti ile alın.
bu güzel balon duvar çıkartması ile çocuk odasını harika, rüya gibi bir ortama dönüştürün! Her boyutta mevcut duvar çıkartmaları balon!

...

Translated by Google Translate. Show original.

"x" hakkında bilgi çocuk için babyroom hava balonları duvar çıkartmaları