0

Bir baykuş duvar etiketi

TenStickers. Bir baykuş duvar etiketi. Bir ağaç dalı üzerinde bir baykuş dekoratif çıkartması. Bu güzel tasarım, evinize yeni bir görünüm vermek için baykuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan geliyor.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Bir ağaç dalı üzerinde bir baykuş dekoratif çıkartması. Bu güzel tasarım, evinize yeni bir görünüm vermek için baykuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan geliyor. Yeni ve özgün bir görünüm ve eğlenceli bir atmosfer için evde herhangi bir odayı dekore edin. Her yaş için uygundur, bir çocuğun yatak odasını dekore etmek veya oda oynamak için idealdir. Sevecekler!

yerleştirdiğiniz odayı aydınlatacak bir duvar dekorasyonu mı arıyorsunuz? Bu baykuş duvar sanatı çıkartması, misafirlerinizi ve ailenizi şaşırtacak ideal bir dekorasyon. Eğer yürümeye başlayan çocuğunuz büyük bir kuş sevgiliyse, o zaman odanın bu fantastik dekal ile dekore edilmesi durumunda mutlaka gülümsüyor olacaklar.

bir ağaç dalı üzerinde renkli bir baykuş bu etiket uygulamak kolaydır ve duvarınıza hiçbir kalıntı bırakır. Birçok farklı boyutta mevcuttur ve tüm düz yüzeylere uygulanabilir.

...

Translated by Google Translate. Show original.

"x" hakkında bilgi Bir baykuş duvar etiketi