0

Bir ağaç duvardaki baykuşlar çıkartması

TenStickers. Bir ağaç duvardaki baykuşlar çıkartması. Baykuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan bu çocuklar duvar çıkartması evde küçük olanların yatak odası için harika bir tasarıma sahiptir. Bu muhteşem baykuş duvar sanatı sticker kreş, oturma odası, çocuk odası ve daha fazlasını dekorasyon için idealdir!

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

baykuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzdan bu çocuklar duvar çıkartması evde küçük olanların yatak odası için harika bir tasarıma sahiptir. Yeni doğmuş bebeklerin kreşleri için de uygundur! Bu güzel ağaç duvar plakası , bir ağacın dalları etrafında orman, baykuşlar ve kuşlar hayvanların muhteşem bir tasarıma sahiptir. Odaya sadece sıcaklık ve canlılık getirmekle kalmaz, aynı zamanda evinizin huzurunu da özellikle küçüklerin yatak odası için getirir. Bu muhteşem baykuş duvar sanatı sticker kreş , oturma odası , çocuk odası ve daha fazlasını dekorasyon için idealdir!
tam olarak emin değilseniz orman duvar çıkartmaları kontrol edin! Bir ağaç üzerindeki orman kuşlarının bu dekoratif dekoderi, seçiminizdeki düz yüzeye uyacak şekilde farklı boyutlarda mevcuttur. uygulanması çok kolaydır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz.

...

Translated by Google Translate. Show original.

"x" hakkında bilgi Bir ağaç duvardaki baykuşlar çıkartması