Dünya çapında Teslimat
0

Baykuş ve ay çocuklar çıkartması

Bugünkü ind 5%
TenStickers. Baykuş ve ay çocuklar çıkartması. Dolunay sırasında bir ağaç dalı üzerinde oturan iri gözlü küçük bir baykuş! Bu tasarım, çocuğunuzun yatak odasına özgünlük hissi vermek için özel baykuş duvar çıkartmaları; kolay uygulanır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Dolunay sırasında bir ağaç dalı üzerinde oturan iri gözlü küçük bir baykuş! Bu tasarım çocuğunuzun yatak odasına özgünlük hissi vermek için özel baykuş duvar çıkartmaları. Çocuğunuzun o boş duvarlarından kurtulun ve bu fantastik baykuş duvar çıkartmasıyla süsleyin ve herkes için samimi ve keyifli bir atmosfer yaratın. Çocuğunuz bu baykuş etiketini sevecektir.

bu dekoratif baykuş duvar sanatı çıkartma, okullar , kreşler ve kendi eviniz gibi çocuklar için yerleri dekore etmek için kullanılabilir. Çocuğunuzun yatak odasına yeni bir görünüm vermek istiyorsanız, ideal etiketi buldunuz. Başka hiçbir yerde düşük fiyata böyle yüksek kaliteli bir etiket bulamazsınız!

bu baykuşun bu vinil etiketinin uygulanması kolaydır ve çıkarıldıktan sonra hiçbir kalıntı bırakmaz. Birçok ebatta da mevcuttur, seçtiğiniz pürüzsüz yüzeye en uygun boyutu seçin.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.