0

Baykuş blackboard çıkartması

TenStickers. Baykuş blackboard çıkartması. Bu tahta duvar sticker baykuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzun bir parçasıdır. Duvarınıza yerleştirin ve çocuklarınızın istediklerini yazmasını sağlayın. Evde ya da işte herhangi bir odayı dekore edebilirsiniz.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)

Bu tahta duvar sticker baykuş duvar çıkartmaları koleksiyonumuzun bir parçasıdır. Duvarınıza yerleştirin ve çocuklarınızın istediklerini yazmasını sağlayın. evde ya da işte herhangi bir odayı dekore edebilirsiniz. Eğlenceli bir ortam yaratmak ve sadece sıkıcı ve sıkıcı bir atmosfer yaratan boş duvarlardan kurtulmak için mükemmel olan güzel bir tasarım. Her yaş için uygundur.

bu baykuş yazı tahtası çıkartmasıyla evinizi dekore edin ve süpermarketten satın almanız gereken şeyler gibi hatırlamanız gereken şeyleri yazın. Yüksek kaliteli vinilden yapılmış bu fantastik çıkartmayı, ağır ve pahalı bir tahta satın almaktan daha kolaydır.

bu baykuş blackboard çıkartması uygulamak çok kolay ve kaldırıldıktan sonra herhangi bir kalıntı bırakmaz. Farklı boyutlarda da mevcuttur.

...

Translated by Google Translate. Show original.