0

Balon macbook etiket ile banksy kız

TenStickers. Balon macbook etiket ile banksy kız. Mac veya ipad'inizi süslemek için bankalardan muhteşem bir sanat eseri. Macbook çıkartma koleksiyonumuzla cihazınıza orijinal bir görünüm verin. Orijinal sokak sanatı parçasından ünlü balon yerini elma logonuz almıştır.

Duvarınızın rengi

Renk
T
Ölçüler (en x boy)
Mac veya ipad'inizi süslemek için bankalardan muhteşem bir sanat eseri. Macbook çıkartma koleksiyonumuzla cihazınıza orijinal bir görünüm verin. Orijinal sokak sanatı parçasından ünlü balon yerini elma logonuz almıştır. Mac'inizi veya ipad'ınızı öne çıkarmak için harika bir vinil. Ayrıca banka duvar çıkartmaları koleksiyonumuzu kontrol edebilirsiniz!

grafiti tasarımlarını seviyorsanız, graffiti duvar çıkartmalarıimizden bazılarını da kontrol edebilirsiniz! Bu basit ama etkili tasarım, dizüstü bilgisayarınızın sizin için daha tanınabilir ve kişisel olması için eksik olduğu şeydir.

ayrıca renk olarak özelleştirilebilir, bu yüzden bu çıkartma için en sevdiğiniz rengi seçin. Yüksek kaliteli vinilden yapılmıştır. Uygulamak ve kaldırmak için kolay.

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.