0

Acil çıkış işareti etiketi

TenStickers. Acil çıkış işareti etiketi. Acil çıkış işareti etiketi - yangın durumunda herkesin acil durum çıkışının nerede olduğunu bildiğinden emin olmak için herhangi bir binada bulunan harika bir acil çıkış etiketi.

Duvarınızın rengi

Ölçüler (en x boy)
Bir yangın durumunda herkesin acil durum çıkışının nerede olduğunu bildiğinden emin olmak için herhangi bir binaya yerleştirilecek fantastik bir acil çıkış etiketi. Kendi işinize sahipseniz ve herkesin görebileceği bir işarete ihtiyacınız varsa o zaman yeriniz için ideal bir çıkartma buldunuz. Yangın alarmı söndüğünde, bina içindeki insanların acil durum çıkışını terk etmeleri kolay olacaktır.

yangın alarmı gittiğinde karışıklık yaratacak ucuz işaretleri satın almaktan kaçının. Bu işaret dekal mükemmeldir, çünkü çok dayanıklıdır! Müşterilerinizin veya misafirlerinizin bu çıkış etiketi ile yangın acil durum tahliye planını takip edebildiğinden emin olun.

bu yangın çıkış işareti farklı boyutlarda mevcuttur. Uygulanması kolaydır ve çıkarıldıktan sonra hiç kalıntı bırakmaz.

"x" hakkında bilgi Acil çıkış işareti etiketi

Referans: A7760

Özel yapım viniller

Kullanımınıza sunduğumuz özel hizmetlerden bazıları ile dilediğiniz görüntü ya da metinle kişiselleştirilmiş dekoratif vinilinize ulaşın.