Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Gri duvar kağıtları

gri kesinlikle yeni siyaha dönüşüyor! Instagram'daki her evin dekorasyonunda bir yerlerde gri vardır. Bu gri duvar kağıtlarıyla evinizi instagramlanabilir hale getirin! Gözlerinize ziyafet çekmek için çizgiler, noktalar, desenler ve çok daha fazlasından oluşan mükemmel bir tasarım koleksiyonu. Dışarıda her oda ve her zevke uygun gri bir duvar kağıdı var, size istediğinizi sunmak için durmaksızın çalışan harika tasarım ekibimizin yaratıcılığı sayesinde tasarımlarımızı seveceğinizden emin olabilirsiniz!

İnanılmaz gri dokulu duvar kağıdımız , inanılmaz çok yönlülüğü sayesinde herhangi bir odanızdaki duvarlarınızda harika görünecek. Ve mükemmel duvar kağıdınızı bulamazsanız endişelenmeyin, tasarımcılarımız sürekli olarak bu koleksiyona ekledikleri anda eklenecektir!

gri, duvarlarınız için doğru yoldur!

gri desenli duvar kağıdımız, onu yerleştirdiğiniz odayı kesinlikle şaşırtıcı hale getirecek, o kadar ki tüm aileniz ve arkadaşlarınız kıskanacak. Tenstickers olarak bizler, duvar kağıdının eklenmesi ile evinize büyük bir yatırım yapacağınızın, şüphesiz, duvarları kalıcı olarak değiştirmeden veya zarar vermeden odalarınızın görünümünü değiştirmenin en iyi (ve en kolay) yollarından biri olduğunu çok güçlü bir şekilde hissediyoruz. Bu nedenle, herhangi bir anda moda olan trend ne olursa olsun, duvarlarınızı onu takip edecek şekilde dekore edebilirsiniz. gri yatak odası duvar kağıdımız aynı zamanda sıcaklık, stil ve derinliğin inanılmaz faydalarını da beraberinde getirerek onları güzel ve önemli bir katkı haline getiriyor.

bu gri özellikli duvar kağıtları , uygulandıkları herhangi bir duvara her zaman sorunsuz ve kolay bir şekilde yapışarak, misafirleriniz ile duvar arasında bir tampon sağlayarak kusurları gözünden uzaklaştırır. Kırışıklıklar veya izler geride kalmayacak ve parlaklık veya yansıma büyük miktarda ışıkla sorun olmayacak bu duvar kağıdı çok dayanıklıdır ve bir yıl dayanır, böylece her yıl güncelleyebilir veya gri renkli duvar kağıdınızı saklayabilirsiniz. Uzun yıllar!

modern gri duvar kağıdımızın uygulaması çok kolaydır! Ancak, bu sizi ilgilendirdiyse, ürününüzün yanında ve web sitemizde talimatlar bulacaksınız. Uygulama öncesi, sırasında ve sonrasında tavsiye edilen araçlar ve tavsiyeler de tavsiye edilir ve ayrıca resimli talimatlar bulacaksınız.

bu gri oturma odası duvar kağıdı koleksiyonu hayal kırıklığına uğratmayacak! Kaliteli ve kolay uygulama ile sizi durduran nedir? Şimdi duvar kağıtlarının çeşitliliğine bir göz atın ve bir zamanlar bu yumuşak rengin neden şimdi renk ve temadan sonra arandığını göreceksiniz!

Bu harika turuncu mermer doku duvar kağıdı ile 21. Yüzyıla girmenin zamanı geldi. Dünya çapında ücretsiz teslimat!
Bu harika turuncu mermer doku duvar kağıdı ile 21. Yüzyıla girmenin zamanı geldi. Dünya çapında ücretsiz teslimat!
179.99

1-24 içinde 89 duvar kağıtları