Black Discounts - November
Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

Puantiyeli duvar kağıdı

bugün birçok puantiyeli duvar kağıdımızdan biriyle evinizi güzel bir şeye dönüştürün. Sürekli büyüyen koleksiyonumuz, tasarım ekibimizin sıkı çalışması sayesinde kısa sürede internetin en iyilerinden biri haline geliyor. Farklı renklerde sivilceli duvar kağıtları ile, sizin için doğru olan bir şey olduğundan emin olabilirsiniz.

bu koleksiyon, harika modern duvar kağıtlarının yanı sıra balon duvar kağıdımız gibi çocuklar için eğlenceli olanı içerir. Bu geniş koleksiyon sayesinde sizler için bu koleksiyonda puantiyeli duvar kaplaması olduğundan eminiz. Ve kendiniz için bir göz atmamıza inanmazsanız, onları seveceksiniz! Evinizi baştan yaratmanın daha iyi bir yolunu düşünemedik.

bizimle polka dansı yap

bu çarpıcı sivilceli duvar yapıştırıcıları evinize harika bir katkı sağlar ve bundan sonraki yıllarda faydalarını hissedeceksiniz. Evinizdeki her duvarı istediğiniz gibi, hasar veya uzun vadeli taahhüt endişesi olmadan dekore etmeniz için size gerçek özgürlük sağlarlar. Bu duvar kağıdı, şu anda popüler olan stil ve trendlerden yararlanmanıza olanak tanır, yani hiç kimsenin sizden daha şık bir evi olmayacak. Bu puantiyeli askıların size evinizde sunduğu harika yeni görünümün yanı sıra, daha fazla fayda da sağlarlar, örneğin derinlik, sıcaklık ve bir sürü karakter, ev dekorunuz için daha ne isteyebilirsiniz!

sivilceli desenli bu duvar kağıdı, herhangi bir duvara pürüzsüz ve çok kolay bir şekilde yapışarak, kusurları çıplak gözle görünmez hale getirir. Kırışıklık veya iz bırakmazlar ve soyulmaz veya kabarmazlar. Parlaklık veya yansıma konusunda endişeleriniz varsa buna gerek yoktur, bu puantiyeli askılar dayanıklıdır ve her eve uygun hale getirir. Bu ürünlerin dayanıklılığı inanılmazdır ve çok uzun süre dayanacaktır, bu nedenle duvar kağıdınızı sürekli değiştirmek veya uzun süre saklamak istiyorsanız, bizde bu seçeneğiniz var.

başvuru süreci konusunda endişelenmenize gerek yok. Araçlar, resimli talimatlar ve uygulama öncesinde, sırasında ve sonrasında önerilerle birlikte web sitemizde talimatlar bulunabilir. Bugün polka dot duvar kağıdınızı uygulamaya başlayın!

şimdi bu muhteşem puantiyeli duvar kağıtları kataloğu ile duvarlarınızı muhteşem bir sanat eserine dönüştürme sırası sizde! Bugün bir tane satın alın ve yarattıkları farkı evinizde anında hissedin.


1-12 içinde 12 duvar kağıtları