Black Discounts - November
Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Renk

çini duvar kağıtları

bu harika ve sürekli büyüyen karo duvar kağıtları koleksiyonu, mükemmel tasarım ekibimizin sıkı çalışması sayesinde burada, sizin için en iyi ürünleri yaratmak için her gün yorulmadan çalıştılar. Muhteşem akdeniz desenlerinden ve mağribi tasarımlardan muhteşem banyo karolarına kadar, sokağınızda mutlaka bir şeyler olmalı.

İster mutfağınız, ister yatak odanız için bir şeyler arıyor olun, bu zevkli karo duvar kaplama koleksiyonunda bulacaksınız, odanızdan herhangi birini orijinal ve benzersiz bir şekilde dekore etmek için mükemmel! Bu desenli duvar kağıdı tasarımıyla kendinizi güzellikle çevreleyin. Pişman olmanın imkanı yok! Sürekli eklenen daha fazla tasarımla, kesinlikle sizin için mükemmel kiremit duvar asmasını bulacaksınız! Kaçırmayın, bu koleksiyona hemen göz atın!

herkesin zevkine göre fayans

evinize getirdikleri tüm harika eklemeler nedeniyle bu fayans duvar yapıştırmalarından birini uyguladıktan sonra odanızın eski duvarlarına asla dönemeyeceksiniz, bu da onları harika bir yatırım haline getiriyor. Kalıcı bir şey yapmanıza gerek kalmadan tüm duvarlarınızın tarzıyla oynama özgürlüğü, en iyi avantajlardan biridir ve aynı zamanda evinizde güncel bir stili koruyabilmektir! Bu kiremit takılmalarının odalarınızı daha da muhteşem göstereceği gibi, artan derinlik, stil ve sıcaklık gibi ek faydalar sağlayacağından hiç şüphemiz yok!

Şaşırtıcı çini desenli duvar kağıtlarımızın kalitesini merak ediyorsanız, lütfen şu anda sahip olduğunuz tüm şüpheleri gidermemize izin verin. Tüm karo duvar kağıtlarımız , hem dayanıklı hem de uzun ömürlü yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır, duvarınızdaki mevcut kusurlardan herhangi birini gizlemenize izin verir ve size duvar kağıdınızı istediğiniz zaman değiştirme esnekliği verir! Dahası, kabarcık, kırışıklık veya soyulma korkusu olmadan evinizdeki herhangi bir duvara uygulanmasının son derece kolay olduğunu göreceksiniz. Eğer parlaklık veya yansıma konusunda endişeliyseniz buna gerek yok, bu çini temalı asmalar dayanıklıdır.

tüm duvar kağıtlarımız gibi fayans tarzı duvar kağıdımızın da uygulaması son derece kolaydır ve siparişinizde ve çevrimiçi olarak bulabileceğiniz açık uygulama talimatlarıyla birlikte gelir, bu nedenle lütfen bu konuda endişelenmeyin. Neden daha uzağa bakalım? Mükemmel kiremit duvar kağıdınız tam burada!

1-20 içinde 20 duvar kağıtları