Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yüzey

Yer

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Tahta oyunu çıkartmaları

klasik tahta oyunlarından ilham alan tasarım koleksiyonu. Sizin ve ailenizin görüntülerini ve logolarını içeren etiketler, twister, tekel ve daha pek çok favori oyun!

Çocuklar ve gençler, onlara aile ve arkadaşlarla birlikte geçirdikleri eğlenceli zamanları hatırlatacak bu renkli çıkartmaları seveceklerinden eminler. Ya da klasik bir oyuncuysanız, oyun odanızı popüler ve çok sevilen masa oyunlarından bu harika tasarımlardan biriyle dekore etmek isteyebilirsiniz.

masa oyunu çıkartmaları nereye koyabilirim?

masa oyunu çıkartmaları herhangi bir düz yüzeye yerleştirilebilir. Masanızın büyüklüğüne göre uyarlayın, örtün, koruyun ve işlevsel, güzel ve çok renkli bir alan yaratın. Onları yere koyabilirsiniz, böylece çocuklar doğrudan oynayabilir ve üzerlerinde yürüyebilir.

İçinde kabarcık kalmaması için uygulaması kolay, yüksek kaliteli bir ürün. Dekoratif çıkartmalarımızın yüzeyi, içeride veya dışarıda ışıkla yansımaları önlemek için mattır. bunları nemli bir bezle kolayca temizleyebilir ve koyduğunuz masaya bir direnç katmanı ekleyebilirsiniz.

aradığınız tahta oyunu etiketini bulamazsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, mevcut bir tasarımı değiştirebilecek veya sadece sizin için benzersiz bir tahta oyunu çıkartması oluşturabilecek bir grafik tasarım ekibimiz var! yeni dekore edilmiş aksesuarlarınızdan yorulmadan istediğiniz kadar saat geçirebileceğiniz bir alana sahip olmanız için kişiye özel bir ürün.

keyfini çıkarın ve poker, kaz ve diğer tasarımlar gibi tahta oyunu çıkartmanızla ev dekorasyonunuzu tamamlayın, duvarları diğer tasarımlarla süsleyin ve eğlenceli bir alan yaratın.

1-21 içinde 21 duvar sticker