Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Roma duvar çıkartmaları

roma'nın tarihi başkenti dayalı tasarımların koleksiyonu. Bu İtalyan şehrini seviyorsanız, bu güzel çıkartma seçimini seveceğinizden emin olabilirsiniz.

roma'dan ilham alan bir dizi metin çıkartmaları , duvar resimleri ve diğer yaratıcı çizimler. Odalarınıza anlık stil ve karakter katabilecek detaylı tasarımıyla, evinizin rahatlığından bu şehrin muhteşem sokaklarında dolaşıyormuş gibi hissedin.

size ve dekore etmek istediğiniz alana en iyi şekilde uyacak birçok boyut ve renkte mevcuttur.

evimi roma çıkartmaları ile nasıl dekore edebilirim?

Çok çeşitli roma çıkartmaları vardır, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz, ürününüzün boyutunu seçebilir ve tek renkli çıkartmalarda 40'tan fazla renkten oluşan bir palete sahip olabilirsiniz. . İç mekanınız için size en uygun olanı bulun.

örneğin roma kelimesi gibi çizimler, bayrağını, kolezyumu, panteonu ve bu büyük şehrin karakteristiği olan diğer birçok anıtı görebileceğiniz resimlerden yapılmıştır.

bu harika şehrin siluetinin çizimleri, böylece ilk bakışta tüm ana karakteristik anıtlara sahip olursunuz ve yeni bir dekorasyonun tadını çıkarabilirsiniz. Roma kültürü ve bu harika şehir hakkında tutkuluysanız, bu roma çıkartmaları ile evinizi kişiselleştirmek ve ortamlar yaratmaktan kesinlikle hoşlanacaksınız.

veni vidi vici veya ave cesar morituri te salutant gibi roma metin etiketleri ve tasarımları. Roma kültüründen, dekorasyona olan zevkinizi gösterecek efsanevi ifadeler.

bu modeller, oturma odasından yatak odasına, mutfak ve yemek odası dahil her oda için uygundur. Dekoratif çıkartmalarımız duvardan mobilyaya, aletlere, cama veya perdelere kadar herhangi bir düz yüzeye yerleştirilebilir.

roma yapıştırıcılarının uygulaması kolaydır, uygulama sırasında içerisinde kabarcık olmaz, yüzeyle mükemmel bir şekilde bütünleşir ve karışır. Nemli bir bezle yıkanması kolaydır ve mat bir yüzeye sahiptirler, bu nedenle dış veya iç ışık yansıması olmaz.

eve italyan başkentinden bir parça getirin ve tüm misafirlerinizi şaşkına çevirin!

1-15 içinde 15 duvar sticker