0
Filtreler

Tema

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Rugby çıkartmaları

Kişilik ve renk vermek için ideal olan herhangi bir oda veya yüzeyi süslemek için Rugby çıkartma koleksiyonu. Bir Rubgy hayranı iseniz, bu tasarımları aksesuarlara, kasklara, duvarlara veya istediğiniz yere yerleştirmeyi seveceksiniz. Spor merkezinizi, rugby köşenizin duvarını veya herhangi bir aksesuarı dekore edin. Hangi sporu meraklısı olduğunuzu ve yaşam tarzınızı nasıl gösteren bir koleksiyon.
Kanında rugby olduğunu, hepsini bu spor için verdiğini ve büyük bir coşku ve özveriyle yaşadığını gösterir.

Hangi rugby çıkartmalarını bulacağım?


Topların resimlerinden rugby oyuncularının siluetlerine, ifadelere ve ünlü metinlere kadar her türlü rugby çıkartmasını bulacaksınız. Tam olarak aradığınız şeye adapte edilmiş bir ürün elde etmek için boyutlara ve renklere uyarlayabileceğiniz çok çeşitli tasarımlar.
Vinildeki tüm ürünler yüzeyinize mükemmel şekilde entegre olması için mükemmel kalitededir. Monokrom viniller için 40'tan fazla renge sahipsiniz ve çok renkli viniller mükemmel renk kalitesine sahip, canlı ve çok dayanıklı. Tüm yapışkan ürünler dışa dayanıklıdır ve nemli bir bezle yıkanması kolaydır. Ürünler ölçülmek üzere ve istek üzerine yapılır, bu bize zevklerinize ve istediğiniz değişikliklere göre tamamen ihtiyaçlarınıza göre yapılmış bir ürün oluşturma imkanı sunar.
Spesifikasyonlarınıza göre yapılan spesifik bir ürün için monoton yüzeylerin veya klasik beyaz duvarların arkasında bırakın. Vinillerin ve rugby çıkartmalarının uygulanması çok kolaydır, böylece içeride kabarcık kalmaz ve mükemmel şekilde bütünleşir.

1-2 içinde 2 dekoratif viniller