Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yüzey

Yer

Tarz

Kime

Punk duvar çıkartmaları

duvar çıkartmaları punk müzik koleksiyonu. Abd, İngiltere ve avustralya'da 70'lerde gelişen asi bir tür.

punk rock müziğinin tüm hayranları için ideal çıkartmalar. İster modern punk gruplarını ister seks tabancaları gibi eski klasikleri sevin , burada duvarlarınızı veya aksesuarlarınızı dekore etmenize yardımcı olacak harika bir seçim var. Her tür hayran için uyarlanmış punk çıkartmaları

Ünlü grup logoları, şarkı sözleri ve hatta en sevdiğiniz punk rock yıldızlarının portreleri arasından seçim yapın ve yatak odanızı veya müzik odanızı sizin için daha kişisel bir alan haline getirin.

hangi tarz punk çıkartmaları bulacağım?

bu kategoride bulacağınız punk kalıpları arasında ana punk gruplarının amblemlerini, ramonları, çatışma, linkin park veya anarşi sembolünü buluyoruz. Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz: 40'tan fazla renk arasından seçim yapabileceğiniz tek renkli tasarımlar, tek renklerin mükemmel bir etki yaratmak için parlak renkleri vardır ve hepsi iç veya dış mekan ışığında parlamayı önlemek için mat bir yüzeye sahiptir.

bu müzik türü 1970 civarında ortaya çıktı ve bugün, zamansız ve milyonlarca insan tarafından takip edilen bir kıyaslama türü olmaya devam ediyor. punk çıkartmaları , sizi kayıtsız bırakmayacak çok çeşitli desenlerle, atmosfere sahip bir köşe veya mekan oluşturmanıza, arabanıza kişilik kazandırmanıza veya dizüstü bilgisayarınızı kişiselleştirmenize olanak tanır.

aradığınız tasarımı bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, istediğiniz tasarımı , ölçülerinize göre ve istediğiniz renklerde oluşturabilecek bir grafik tasarımcı ekibimiz var. Aradığınız ürünü almanızı istiyoruz. Sizi ziyaret eden herkesi şaşırtacak benzersiz bir ürün ve tasarım.

tenstickers'dan punk dekoratif çıkartmaları satın alın ve klasik monoton beyaz duvarları geride bırakarak sıra dışı şekillerde dekorasyona başlayın. Evinizi farklı bir mekan haline getirecek ekonomik bir dekorasyon.

ilk punk grupları ramonlar, ölü çocuklar, boşluklar, sarışınlar, kalp kırıcılar, tüf dartları, kramplar, uyumsuzluklar, siyah bayrak, silah sopası, çantalar, kiraz vanilyası ve wayne ilçesi ve elektrikli sandalyelerdi. Proto-punk new york bebekleri, yeraltı kadife. Bu punk gruplarıyla ilgili bir çıkartma istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

1-3 içinde 3 duvar sticker