Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yer

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Oktoberfest çıkartmaları

oktoberfest çıkartmaları koleksiyonu. bira , lederhosen ve genel oktoberfest dekoru resimli duvar çıkartmaları! Almanya'nın en ünlü festivalinin ruhunu evinize getirin! Dünyanın en popüler festivallerinden birine uyacak dekorasyon fikirleri. Her yıl dünyanın her yerinden binlerce ziyaretçi oktoberfest için münih'e akın ediyor. Harika çıkartmalarımızdan biriyle oktoberfest'in evine gidin.

oktoberfest çıkartmalarımız yüksek kaliteli ürünlerdir ve yapıştırması çok kolaydır. Doğru şekilde yerleştirmenize yardımcı olması için alışveriş sepetinize bir spatula ekleyebilirsiniz. Ayrıca mat bir yüzeye sahiptir.

misafirlerinizi şaşırtın ve en iyi oktoberfest partisini düzenleyin


oktoberfest için yaptığımız çıkartmalar çoktur, böylece tüm nesnelere kişilik kazandırabilirsiniz. Mevcut birçok farklı boyutumuz var ve ayrıca kendi boyutlarınıza göre etiket oluşturabiliriz!

aradığınız tasarımı bulamazsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size uyarlanmış bir tasarım oluşturabiliriz, tasarımcı ekibimiz bu temayı her geçen gün genişletiyor ve size özel oktober duvar çıkartmanızı oluşturabilir veya uyarlamalar yapabiliriz bunlardan herhangi biri. Bu ürün, indirimli bir fiyata benzersiz bir atmosfer ve kişilik yaratmanıza ve büyük bir etki yaratmanıza olanak tanır.

oktoberfest partimizi nasıl dekore etmek istediğinize bağlı olarak, tam renkli, modern veya klasik çok sayıda tasarım, tek renkli ürün veya ürün bulun!
dış mekanlara , pencerelere, arabalara veya herhangi bir düz yüzeye yerleştirmek için uygundurlar. Nemli bir bezle temizlenmesi çok kolaydır. Tüm misafirlerini yüksek derecede ayrıcalıkla hayran bırakacak bir parti için ideal bir ürün.

1-13 içinde 13 duvar sticker